Spotkanie prezesów T-Mobile USA i D. Telekom w celu omówienia strategii

Reuters donosi, że Rene Obermann, dyrektor generalny Deutsche Telekom (i spółki macierzystej T-Mobile USA), ujawnił w wywiadzie dla niemieckiego magazynu Bild, że spotka się w czwartek z Philipem Hummem, dyrektorem generalnym T-Mobile USA, aby dyskutować o tym, jak zwiększyć siłę T-Mobile wśród czterech największych amerykańskich operatorów, wzbudzając zainteresowanie „szybszymi mobilnymi usługami internetowymi”

„W USA potrzebujemy agresywnej polityki marketingowej i cen przyjaznych dla klienta” – powiedział pan Obermann w wywiadzie dla Bild. „Musimy poprawić nasze argumenty, dlaczego klienci powinni do nas przychodzić lub z nami zostać”.

To spotkanie nie mogło odbyć się w lepszym momencie, biorąc pod uwagę złą prasę, którą T-Mobile i Samsung otrzymywały ze względu na pogłoski, że aktualizacja Androida 2.2 dla Samsung Vibrant jest wstrzymana z powodu zbliżającej się premiery wersji HSPA+ Android 2.2 Fascynat.

Pytanie brzmi, co mogliby rozważyć, aby firma była bardziej atrakcyjna?

Phandroid komentuje, że sieć jest już „jednym z bardziej konkurencyjnych przewoźników pod względem cenowym” i zastanawia się, czy mogą zacząć próbować odciągnąć więcej klientów od przewoźników regionalnych.

Oferta smartfonów T-Mobile (zwłaszcza Androida) również nie jest niczym szyderczym, biorąc pod uwagę, że w chwili pisania tego tekstu mają w sprzedaży 24 urządzenia z Androidem, w tym serię myTouch, kilka ofert Samsunga, Motoroli, LG i HTC . Ponadto Nexus S i Nexus One są zaprojektowane do pracy w sieciach GSM, takich jak T-Mobile.

Dwie obiecujące informacje, które można uzyskać z artykułu, to komentarz pana Humma, że ​​T-Mobile nie będzie pobierał dodatkowych opłat za dostęp do swoich najszybszych sieci, w przeciwieństwie do Verizon i Sprint, które będą robić ze swoimi sieciami „4G”. Ponadto, Reuters pisze, że T-Mobile USA planuje podwoić prędkość swoich sieci w ciągu roku, co wydaje się być posunięciem, aby zapewnić większą przepustowość dla większej liczby konsumentów i aplikacji wymagających większej ilości danych.

W przypadku klientów T-Mobile, jakie kroki może podjąć T-Mobile, aby poczuli się Państwo bardziej doceniani jako klient i mieli większe szanse na pozostanie przy kolejnej umowie?

0 Shares:
You May Also Like