Sprint EVO 4G i Hero otrzymują aktualizacje OTA

Aktualizacja HTC EVO 4G (3.29.651.5) zawiera również, zgodnie ze zdjęciem, które wyciekło do Android Central, poprawkę problemów z edycją kalendarza, „ponowne uruchomienie GPS” i wiele funkcji synchronizacji konta Gmail (która zepsuła się po wydaniu Androida 2.2).

Aktualizacja HTC Hero zawiera poprawkę “Restart GPS” i próbę naprawienia problemu związanego z “wolnym” dialerem. Jeśli któryś z tych problemów dotyczył Cię i otrzymałeś aktualizację (2.31.651.7), daj nam znać, jak to działa.

AndroidandMe wspomina, że ​​„Sprint dość cicho mówi o aktualizacji, więc nie wiemy, jak szybko będzie ona wdrażana na wszystkich” urządzeniach.

Androinica dodaje (przynajmniej w odniesieniu do HTC EVO 4G), że „użytkownicy root nie powinni stosować aktualizacji; po prostu poczekaj, aż programista twojego ROM-u zintegruje ją z następną wersją”.

Engadget komentuje, że w odniesieniu do aktualizacji EVO, „Oficjalny dziennik zmian Sprinta wspomina tylko o poprawkach synchronizacji kalendarza i Gmaila, więc możliwe, że starają się utrzymać pozostałe dwa na niskim poziomie, aby uniknąć niepotrzebnych pytań i ciekawości ze strony ludzi podczas aktualizacji ”.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Androinica, Engadget

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like