Sprint, T-Mobile, US Cellular i Verizon ogłaszają warianty Samsung Galaxy S

Dzisiaj był całkiem niezły dzień dla Samsunga, kiedy to Sprint, T-Mobile USA, US Cellular i Verizon Wireless ogłosili wariant Samsunga Galaxy S na każdym przewoźniku, który dołącza do wariantu AT&T ogłoszonego ponad tydzień temu. Już w ubiegłą środę słyszeliśmy, że wersja T-Mobile będzie nazywać się Samsung Vibrant, ale teraz mamy również kilka szczegółów dla innych operatorów. To z pewnością lato Samsunga Galaxy S.

Newsroom firmy Samsung USA opublikował dziś cztery oddzielne ogłoszenia, co jest nawiązaniem do wspomnianej wcześniej „światowej premiery”. Engadget zauważył, że „Zdobycie czterech najlepszych operatorów w USA oraz najlepszego regionalnego z jedną rodziną smartfonów za jednym zamachem jest dużym osiągnięciem dla każdego producenta”.

Telefon Sprint, nazwany Samsung Epic 4G, dołączy do HTC EVO 4G, aby urozmaicić ofertę Sprint z obsługą 4G. Jego wyświetlacz SuperAMOLED i wysuwana klawiatura QWERTY wyraźnie różnią się od HTC EVO 4G

Wariant T-Mobile USA, słusznie podobno Samsung Vibrant, został omówiony w środę i ma dwa dodatkowe przyciski w stosunku do standardowego Galaxy S, ale bez trackballa ani podkładki optycznej. Według AndroidCentral ich telefon powinien trafić do sklepu 21 lipca. Jeśli chodzi o wycenę innych wariantów, Engadget wspomniał również, że „jeśli rynek jest jakąkolwiek wskazówką, 199,99 USD na kontrakcie wydaje się dobrym zakładem”.

W komunikatach prasowych Samsung USA wspomniano również, że US Cellular otrzyma nienazwany wariant Galaxy S. Nie widać jeszcze żadnych różnic dotyczących specyfikacji urządzenia, które będą nosić.

Wariant Verizon Wireless, zwany Fascinate, również wydaje się mieć te same podstawowe funkcje, co zwykłe urządzenia Galaxy S. W komunikacie prasowym zauważono również włączenie usług firmy Verizon pod marką V do telefonu. Wspomina się również, że telefon jest w kolorze Mirror Black z chromowanymi detalami.

Być może ważne jest to, że warianty Verizon i Sprint były jedynymi jak dotąd wspomnianymi, które miały obsługę mobilnych hotspotów.

Na zdjęciu poniżej (w kolejności) Sprint Epic 4G i T-Mobile Vibrant. Brak zdjęć dla wersji Verizon lub US Cellular.

Inne źródła: Engadget, AndroidCentral

Obraz z AndroidCentral

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Udostępnianie drukarki

Czy nie byłoby fajnie, gdybyś mógł drukować interesujące strony lub dokumenty z telefonu leżąc na kanapie, korzystając z…
Read More

Jak usunąć pliki z Dropbox

Dropbox to platforma przechowywania w chmurze, której możesz używać do zdalnego przechowywania (i uzyskiwania dostępu) do plików. Jeśli…