Sprint wprowadza HTC EVO 4G, dominuje nad konkurencją

HTC Supersonic przybył i nie zawodzi. HTC EVO 4G został wczoraj zaprezentowany na targach CTIA. Powiedzieć, że przekroczył on oczekiwania wielu ludzi, jest niedopowiedzeniem. Ludzie z AndroidCentral i Engadget (i wielu innych stron internetowych) mieli szansę na dobre zapoznanie się z urządzeniem. Spójrzmy dalej w dół, dobrze?

HTC EVO 4G łączy lub spełnia prawie wszystkie inne smartfony z Androidem pod względem specyfikacji. A wraz z ogłoszeniem przez Sprint rozbudowy sieci 4G, jest to świetny moment, aby rozważyć skorzystanie z tej technologii (zwłaszcza jeśli mieszkasz w obszarze o zasięgu 3G/4G).

Oto krótka lista specyfikacji EVO 4G:

Android 2.1 z interfejsem HTC Sense UI Carred by Sprint (lato 2010) Procesor Snapdragon 1 GHz Wyświetlacz 4,3″ z 800 x 480 pikseli Wyświetlacz Multitouch GPS, Bluetooth, Wi-Fi 802.11b/g, łączność 3G/4G Tylny aparat 8 MP i 1,3 MP z przodu aparat 1500mAH bateria 1280×720 nagrywanie wideo kompas cyfrowy Podpórka do podpierania telefonu gniazdo audio 3,5 mm obsługa Adobe Flash

Zainteresowany jeszcze? Wiem że jestem. Mam nadzieję, że nadejdzie czas premiery, wszystkie duże błędy zostaną rozwiązane i będziemy mieć naprawdę świetny telefon, może nawet „telefon roku”. Oczekujcie więcej wiadomości wkrótce, ponieważ ta rzecz została opublikowana wczoraj. Przejdź do AndroidCentral, aby obejrzeć galerię zdjęć HTC EVO 4G.

Inne źródła: Sprint, Phandroid, AndroidCentral, AndroidandMe, BoyGeniusReport, MobileCrunch

0 Shares:
You May Also Like