Sterowanie powietrzem – wierzę, że mogę… Lądować

Kto nie marzył wcześniej o wypróbowaniu latania? Zawsze chciałem sam latać. To musi być wspaniałe uczucie, nie powiedziałbyś? Air Control nie umieszcza Cię w kokpicie samolotu jak w symulatorze lotu. W tej grze Twoim celem jest lądowanie samolotów na prawym pasie lądowania. Air Control powinien być świetną zabawą dla każdego, kto lubi Traffic Control i podobne aplikacje.

Funkcje i zastosowanie

Celem gry jest kierowanie samolotów i helikopterów do odpowiednich miejsc lądowania. Upewnij się, że unikasz kolizji w powietrzu, w przeciwnym razie gra się skończy, kropka. W sumie dostępne są cztery różne typy samolotów. Pojawiają się również w dwóch z trzech pełnych wersji aplikacji:

Czerwony bombowiec Czerwony szybki bombowiec Małe niebieskie samoloty Helikoptery

Pełna wersja zawiera nową mapę z 9 dodatkowymi samolotami i dodatkowymi szczegółami. W pełnej wersji możesz grać na Green Fields, Desert River i Blue Ocean (nowa mapa). Jak wspomniałem, pierwsze dwie mapy są również w wersji lite. Możesz grać na tych mapach w dwóch różnych trybach:

Normalna gra (w zestawie trzecia mapa)
Musisz skierować czerwone bombowce (zarówno te wolne, jak i szybkie) na większy pas startowy, samoloty niebieskie na mniejszy, a helikoptery muszą wylądować na lądowisku dla helikopterów. Im dłużej grasz, tym więcej pojawia się samolotów i helikopterów. W pewnym momencie śledzenie wszystkich samolotów w powietrzu staje się prawie niemożliwe. W takim czy innym momencie przegrasz.

Gra Cargo (tylko z mapami dostępnymi w wersji lite)
W tym trybie rozmiar i kształt pasa startowego są zupełnie nieistotne. Tutaj musisz spojrzeć na typ i kolor samolotu. Możesz wylądować czerwonym bombowcem, potem małym czerwonym samolotem i wreszcie małym niebieskim samolotem – wszystko w określonej kolejności. Musisz upewnić się, że pierwsze dwie płaszczyzny są czerwone, a druga i trzecia są małe. Ten tryb gry może być bardzo trudny do opanowania, zwłaszcza gdy musisz sprawić, by samoloty krążyły w powietrzu, aż dopasują się do właściwej kolejności lądowania.

Dolna linia:

Gra bardzo mi się podobała. Ciągle w nią gram i nigdy się tym nie znudzi, biorąc pod uwagę dwa tryby gry.

Ekran i elementy sterujące

Aby skierować samolot lub helikopter do wyznaczonego miejsca lądowania, po prostu naszkicuj palcem tor lotu od samolotu do celu. Samolot będzie wiernie trzymać się tej linii, nawet jeśli na jego drodze staną inne samoloty lub śmigłowce. Za każdym razem, gdy przegrywasz, awansujesz na określoną rangę i widzisz, ile procent wszystkich graczy zdołało osiągnąć tę rangę przed Tobą. Możesz dostosować dźwięk, efekty i szybkość gry w swoich ustawieniach.

Szybkość i stabilność

Air Control działa jak marzenie! Absolutnie bez zarzutu!

Stosunek ceny do wydajności

Uważam, że 1,35 funta (1,80 euro) to trochę za dużo jak na jedną nową mapę z tylko dwoma różnymi grami. Co więcej, nadal możesz używać tylko „starych” samolotów na pierwszych dwóch mapach w wersji Lite.

0 Shares:
You May Also Like