Strona z wysłanymi ROM-ami wraca do akcji i „tu zostanie”

Oto niektóre z tego, co Conflipper miał do powiedzenia w swoim poście na stronie:

Właśnie wysiadłem z telefonu HTC, nie chcieli tam plików testowych. lub Pliki przewoźnika. Ponieważ coś, co jest stworzone dla TMobile USA, jest zatwierdzone zarówno przez HTC, jak i TMobile USA. Ten ROM będzie zawierał programy stworzone przez TMobile.

Usunąłem już wszystkie pliki testowe. Rozmawiają z inżynierami, żeby sporządzić mi listę. Powiedzieli, że odkąd robię wszystko, co w mojej mocy, aby spełnić wymagania, nie mam powodu się martwić, że 2 tygodnie upłyną 1 lipca.

… Z tego powodu 1 lipca nic się nie wydarzy. Zapytałem o zostanie partnerem licencyjnym HTC, powiedzieli, że jest to jedna z opcji, którą możemy zbadać.

Najważniejszą rzeczą jest to, że HTC pozwala mi na razie trzymać go online.

TalkAndroid pisze, że „strona pozostanie aktywna, a ludzie będą mogli kontynuować pobieranie ROM-ów z wysłanych ROM-ów bez obawy, że zostaną podjęte przeciwko nim działania prawne”.

Engadget nie jest pewien przyszłej popularności witryny, ponieważ „te pliki testowe i nośne są jednym z największych atutów witryny, więc będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć dokładnie, co pozostanie, gdy wszystko się zatrzęsie”.

Conflipper podziękował także społeczności za wsparcie dla jego przedsięwzięcia. Przejdź do Shipped-ROMs.com, aby przeczytać wszystko, co miał do powiedzenia Conflipper.

Inne źródła: Engadget, TalkAndroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Kolorowa latarka

Telefon z Androidem szybko staje się „szwajcarskim scyzorykiem” wśród smartfonów. Urządzenia z systemem Android nie tylko mogą być…