SwipePad wypełnia lukę między programami uruchamiającymi a menedżerami zadań

Zawsze szukam nowej i interesującej aplikacji, która ułatwi mi życie. Swipepad właśnie to robi. Wykorzystuje gesty, aby umożliwić Ci dostęp do 12 ulubionych aplikacji z dowolnego miejsca – niezależnie od tego, czy piszesz do znajomego i chcesz wyszukać adres, czy grasz i chcesz coś wyszukać.

Po zainstalowaniu możesz wybrać region, w którym powinno pojawić się menu aplikacji — dolne rogi, dolna strona, lewa lub prawa strona — i gotowe. Bez względu na to, w jakiej aplikacji się znajdujesz, przesunięcie w kierunku środka z żądanego miejsca spowoduje wyświetlenie 12 skrótów. Możesz dostosować każdy, przeciągając po nim palcem. Zauważyłem, że początkowo zapełnianie menu aplikacji i przewijanie przez około 150 aplikacji, które zainstalowałem, zajmuje trochę czasu, ale nawet wtedy konfiguracja wszystkich aplikacji nie zajmie więcej niż kilka minut.

Jeśli w połowie zdecydujesz, że nie chcesz otwierać żadnej aplikacji, możesz po prostu przesunąć palec w dowolny róg i puścić, a menu zniknie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to całkiem fajna aplikacja, która jest szybsza w użyciu niż długie trzymanie klawisza menu, który daje ostatnio otwierane 8 aplikacji, zamiast najlepszych aplikacji. Możesz go dostać za darmo w naszym sklepie.

0 Shares:
You May Also Like