Szczegóły POCO M3 przed premierą 24 listopada

Wygląda na to, że sub-marka Xiaomi Poco jest bliska wprowadzenia na rynek nowego smartfona z serii M. Nowy telefon nazywa się podobno Poco M3 – i zgodnie ze schematem nazewnictwa prawdopodobnie będzie następcą istniejącego Poco M2.

Szczegóły dotyczące Poco M3 pojawiły się niedawno po tym, jak urządzenie pojawiło się na popularnej platformie benchmarkingowej Geekbench. Zgodnie z wykazem Geekbench urządzenie nosi numer modelu M2010J19CG. Wyciek pojawia się również nieco ponad miesiąc po tym, jak wysoki rangą urzędnik Poco zasugerował możliwość wprowadzenia nowego telefonu przez firmę do połowy listopada. Niedawno popularny indyjski przeciek Mukul Sharma opublikował film, w którym szczegółowo opisał specyfikację telefonu.

Jak mówi Mukul, Poco M3 będzie wyposażony w duży 6,53-calowy wyświetlacz Full HD+ z małym otworem na przednią kamerę. Ujawnił również, że telefon będzie zasilany przez Qualcomm Snapdragon 662 SoC. Nie ma jeszcze słowa o konfiguracji pamięci RAM i pamięci masowej. Poco M3 podobno ma również potrójną konfigurację kamery z tyłu z główną kamerą wykorzystującą czujnik 48 MP. Telefon podobno będzie miał również potężną baterię o pojemności 6000 mAh i będzie obsługiwał szybkie ładowanie 18 W.

Kolejnym potwierdzeniem rychłego przybycia Poco M3 jest ten tweet autorstwa oficjalnego uchwytu Poco na Twitterze dla Indii.

Nie wiem jak wy, ale naprawdę tęsknię za uczuciem oczekiwania na ujawnienie nowego POCO.
Przedstawiamy POCO M3, NASZE NAJBARDZIEJ ???? już! 😏#POCOM3 to #więcejThanYouExpect pic.twitter.com/pQKQoGbFSe

— POCO (@POCOGlobal) 17 listopada 2020 r.

Wszystko powiedziane, spekuluje się, że Poco M3 – podobnie jak wiele innych telefonów Poco – jest wariantem nadchodzącego telefonu Redmi o nazwie Redmi Note 10.

0 Shares:
You May Also Like