Szczegóły premiery Nexusa S Best Buy

Więcej szczegółów na temat dostępności Nexusa S pojawia się ostatnio, z oficjalnym informacją Best Buy o godzinach otwarcia i że każdy sklep będzie otrzymywać kopie urządzenia. Co więcej, AndroidandMe informuje, że otrzymali wskazówkę informującą o tym, jak będą wyglądały zapasy niektórych sklepów.

Poniżej znajduje się oficjalne oświadczenie Best Buy dotyczące tego, kiedy i jak klienci mogą kupić telefon:

wyczucie czasu: Sprzedaż internetowa Nexusa S rozpoczyna się o 8 rano czasu wschodniego, co zbiega się z otwarciem sklepów Best Buy na Wschodnim Wybrzeżu. Przypominamy, że wszystkie sklepy Best Buy dostosowały swoje świąteczne godziny otwarcia na 8 rano
Dostępność: Nexus S jest dostępny we wszystkich sklepach specjalistycznych Best Buy i Best Buy Mobile. Dokładne zapasy będą się różnić w zależności od sklepu. Nexus S będzie wyprzedany na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, z limitem 2 na klienta korzystającego z telefonu.
Telefony demonstracyjne: Wszystkie sklepy Best Buy i Best Buy Mobile będą miały pod ręką telefon demonstracyjny Nexus S, aby klienci mogli go zobaczyć i doświadczyć.
cennik: Nexus S to telefon odblokowany i można go kupić bez umowy za 529 USD. Nexusa S można również kupić za 199 USD z dwuletnią umową serwisową TMobile i kwalifikującym się planem transmisji głosu i danych. Nexusa S można również kupić za 249,99 USD za aktywacje add-a-line.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o akcjach Nexusa S, które zostały wysłane do AndroidandMe:

Lokalizacje Big Box Best Buy, które sprzedają kontrakty T-Mobile w sklepie, będą miały średnio 35 jednostek w czwartek
Lokalizacje Big Box Best Buy, które nie mają, będą miały średnio 4 jednostki w czwartek
Lokalizacje Best Buy Mobile, które sprzedają T-Mobile, będą miały średnio 72 jednostki w czwartek
Lokalizacje Best Buy Mobile, które tego nie robią, będą miały średnio 4 jednostki w czwartek
Będzie dużo przenoszenia produktów z Best Buy do Best Buy, aby w razie potrzeby wyrównać liczby, ale są to liczby wysyłane do sklepów
Będzie dużo jednostek dla zamówień złożonych online i wysłanych do klienta

AndroidandMe zauważa również, że „jeśli w Twoim sklepie nie ma regularnie telefonów T-Mobile i chcesz kupić jeden na kontrakcie za 199 USD, nie będziesz wychodzić ze sklepu z urządzeniem. Zamiast tego będziesz musiał złożyć zamówienie online i następnie dostarcz Nexusa S do domu. Jeśli jednak chcesz go kupić bez umowy za 529 USD, oczywiście pojedzie z tobą do domu w dniu premiery.

Myślałem, że liczba 4 słuchawek w niektórych punktach sprzedaży jest odrobinę mała, więc zadzwoniłem do Best Buy w moim rodzinnym mieście, aby sprawdzić, czy mogę wypracować jakiekolwiek informacje na temat oczekiwanej dostępności słuchawki. Facet, z którym rozmawiałem, wydawał się sądzić, że w jego lokalizacji nie znajdzie się żadnych kopii telefonu, a jeśli ktoś chciałby mieć Nexusa S, musiałby go zamówić online i dostarczyć do domu.

Jest to oczywiście sprzeczność z tym, co ogłosił Best Buy, więc zakładam, że nie jest on zbyt dobrze poinformowany o premierze telefonu. Możliwe też, że myślał, że chcę kupić telefon z planem, który wyjaśniałby jego odpowiedź. Trzymam kciuki, że do czasu, gdy będę chciał go kupić, będzie jeszcze kopia słuchawki.

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like