T-Mobile G2 ROM wyciekł, ujawnia nowe szczegóły

Co do autentyczności przecieku, Phandroid zwraca uwagę, że numer modelu nowego urządzenia (według wyciekającego ROM-u) to HTC PC1010000. Uważają, że ten nowy numer ma „kilka zer więcej niż w zgłoszeniu FCC z wczoraj, ale w tym momencie możemy powiedzieć na pewno, że urządzenie, o którym mowa, to zdecydowanie G2.

AndroidGuys pisze o odkryciu braku HTC Sense w G2:

Zapote21 włamał się, opublikował tapetę z kompilacji i, co najważniejsze, potwierdził, że jest to zwykła, waniliowa wersja Androida: brak Sense UI!

Cyanogen również przejrzał pamięć ROM i doszedł do wniosku, że G2 zawiera „zupełnie nową platformę Qualcomm… ro.board.platform=msm7x30”, ale jeśli chodzi o dokładnie taką częstotliwość taktowania, jakiej możemy się spodziewać, między 800 MHz a 1 GHz to rzucane liczby.

Engadget dodaje, że chipset MSM7x30 powinien zapewniać „jedwabiście płynne odtwarzanie multimediów 720p” i „zdalną możliwość obsługi dwóch trybów HSPA+/LTE, jeśli „x” w „MSM7x30” okaże się liczbą „6”.

Android Central zauważa, że ​​w oparciu o sposób, w jaki się dzieje, „G2 będzie marzeniem hakerów, że jest młodszym bratem G1 i wszyscy zaangażowani powinni to pokochać!”

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, AndroidGuys, Cyanogen, Engadget, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like