T-Mobile myTouch 3G Slide Pierwsze od 19 czerwca?

Engadget zdołał zdobyć ujawnioną oś czasu premiery z T-Mobile i jeśli przyjrzysz się uważnie ostatniej aukcji, zobaczysz, że cokolwiek wydarzy się 19 czerwca, „BĘDZIE DUŻE”. Na szczęście nie musimy zbyt szaleńczo spekulować, ponieważ AndroidSPIN informuje, że otrzymali dwa potwierdzenia, że ​​FroYo uderzy w urządzenie.

www.androidspin.com/2010/05/25/mytouch-3g-slide-confirmed-to-get-android-2-2/

Niestety, artykuł z AndroidSPIN nawet nie cytuje dwóch źródeł wymienionych w artykule. Jakby chcąc ujawnić brak wiarygodności historii, w tym kto i co zostało potwierdzone, komentatorzy artykułu na AndroidSPIN powiedzieli, że „aktualizacja nie jest aktualizacją konserwacyjną” i zapytali, czy autor „Proszę o udostępnienie „dwóch źródeł” masz te informacje?

Engadget nie jest również całkowicie sprzedawany, ponieważ jest to aktualizacja Androida 2.2. Piszą, że może to być „Kolejny nowy model myTouch”. Co więcej, TmoNews ma zrzut ekranu pokazujący, że sklepy T-Mobile zostaną otwarte na początku 19 czerwca. Uważają, że powodem specjalnych godzin mogą być:

„odbędzie się spotkanie wszystkich rozdań, a sklepy zostaną otwarte bardzo wcześnie. Możliwe, że jest to jakieś specjalne uruchomienie myTouch Slide, lub możliwe, że T-Mobile organizuje jakąś ekstrawagancję. możliwe, że to nic takiego, a jednak historia staje się nieco bardziej soczysta, biorąc pod uwagę wcześniejszy przeciek. 19 czerwca nie może nadejść wystarczająco szybko”.

W tym momencie nie mogę nawet powiedzieć, co dokładnie się stanie, ale będę mieć oczy otwarte i zdać relację, gdy zobaczę coś interesującego.

Inne źródła: AndroidSPIN, Androinica, Phandroid, TmoNews

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like