T-Mobile uruchamia najszybszą sieć bezprzewodową 3G w USA

Według AndroidandMe, ogłoszono wczoraj, że sieć HSPA+ T-Mobile „będzie najszybszą w kraju siecią bezprzewodową 3G (już nie AT&T), obejmie 185 milionów ludzi (w porównaniu z zaledwie 120 milionami dla Sprint 4G) i zostanie ukończona w tym roku. , muszą jeszcze reklamować sieć jako 4G.

Jeszcze jedną dobrą wiadomością dla subskrybentów T-Mobile jest to, że HSPA+ jest wstecznie kompatybilny z poprzednimi wersjami HSPA, co oznacza, że ​​osoby korzystające z telefonów z systemem Android będą miały większą prędkość bez żadnych aktualizacji/uaktualnień. Cytat od Neville’a Raya, starszego wiceprezesa ds. inżynierii i operacji w T-Mobile USA:

„W tym roku T-Mobile zaktualizuje swoją krajową sieć 3G do HSPA+, która będzie obsługiwać większe prędkości i zapewniać klientom doskonałe wrażenia z bezprzewodowego przesyłania danych, gdy uzyskują dostęp do mobilnej sieci społecznościowej, przesyłają strumieniowo filmy lub udostępniają treści. Sieć T-Mobile jest przygotowana do zapewniania prędkości, których pragną dzisiejsi użytkownicy danych… Sieć HSPA+ T-Mobile przewyższa konkurencyjne sieci bezprzewodowe 3G z prędkością do trzech razy większą”.

Mam nadzieję, że T-Mobile podąży za tym ogłoszeniem z nowym telefonem obsługującym HSPA+, szczególnie po ogłoszeniu HTC EVO 4G przez Sprint.

Inne źródła: T-Mobile.com

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like