T-Mobile USA rozszerza zasięg HSPA+

Wczoraj T-Mobile ogłosiło, że rozszerza swoje prędkości podobne do 4G w swojej sieci HSPA+ w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych i innych dużych miastach w całym kraju. AndroidGuys dodał, że sieć HSPA+ T-Mobile to sieć 3G, która ma teoretyczną prędkość 21 Mb/s, co przewyższa sieć 4G firmy Sprint.

Oto fragment komunikatu prasowego z forów T-Mobile dotyczący nowych regionów, które będą objęte siecią HSPA+:

Ponieważ firma nadal agresywnie rozszerza swoją sieć HSPA+ w obszarze metropolitalnym Nowego Jorku, w tym w New Jersey i Long Island, T-Mobile ogłasza dalszą rozbudowę i powszechną dostępność — już teraz — swojej superszybkiej sieci w przyległych regionach , w tym Upstate New York (Albany, Buffalo, Rochester i Syracuse), Connecticut (Hartford, New Haven, Milford i Stamford) i Providence, RI Już mieszkają w Filadelfii, a także na przedmieściach Waszyngtonu, sieć HSPA+ T-Mobile będzie się rozszerzać do Bostonu i Waszyngtonu w nadchodzących tygodniach, jeszcze bardziej wzmacniając korytarz północno-wschodni o prędkości 4G.

Ponadto klienci w Memphis w stanie Tennessee i Las Vegas mogą teraz pozostać w kontakcie za pośrednictwem szybkiej mobilnej sieci szerokopasmowej T-Mobile.

Jedną z niezaprzeczalnych zalet sieci HSPA+ T-Mobile jest to, że powinna działać na wielu już wydanych telefonach 3G (które według Phandroida będą obejmować myTouch Slide 3G, Garminfone i prawdopodobnie Nexus One), i to w przeciwieństwie do Sprint, T – Telefon komórkowy nie pobiera dodatkowych opłat za dostęp do zwiększonych prędkości ani nie musi kupować nowych telefonów kompatybilnych z 4G, aby korzystać z sieci.

Inne źródła: AndroidGuys, Phandroid

Obraz z AndroidGuys

0 Shares:
You May Also Like