T-Mobile USA wprowadza we wrześniu telefon HSPA+ z systemem Android

Engadget wspomina, że ​​wrześniowa premiera „zgadza się z tym, co słyszeliśmy, ponieważ powiedziano nam, że pierwszym urządzeniem będzie w rzeczywistości wyciekający suwak HTC Vision QWERTY (na zdjęciu powyżej), który ostatnio pojawiał się na wolności.

Co do tego, czym będzie drugie urządzenie, nie ma słowa poza tym, że będzie to smartfon, więc istnieje niewielka możliwość, że może to nie być nawet telefon z Androidem.

AndroidCentral pisze, że „urządzenie będzie w stanie osiągnąć pełną prędkość 21 Mb/s, która do tej pory była możliwa tylko na kartach powietrznych. Chociaż HSPA + technicznie nie jest 4G, jest dość szybki i można go zainstalować bez żadnego nowego sprzętu”, co to zdecydowanie plus dla klientów T-Mobile.

W innych powiązanych wiadomościach, AndroidSpin dostał w swoje ręce coś, co nazywają prawdziwą mapą drogową T-Mobile dla premier urządzeń mobilnych do końca roku.

Phandroid dodaje, że mapa drogowa wymienia urządzenie HTC wypuszczone we wrześniu o nazwie Vanguard. Uważają, że „ten telefon bardzo dobrze może być niedawno wykonanym HTC Vision z wysuwaną klawiaturą QWERTY”

Inne źródła: AndroidCentral, AndroidSpin, Engadget, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like