Tajemnica TabCo: Czy za tym stoi Motorola?

Po dzisiejszej bombie o przejęciu Motoroli przez Google, społeczność Androida jest zajęta plotkowaniem o nadchodzącej prezentacji TabCo na żywo. Więc kto stoi za tą tajną kampanią reklamową? Mamy do zaoferowania kilka wyjaśnień.

Od tygodni wszyscy z niecierpliwością staramy się odpowiedzieć na pytanie: Czym jest TabCo? Teorie spiskowe obfitują i istnieje wiele rozbieżnych opinii. Tutaj, w AndroidPIT, śledzimy dzikie plotki na naszym własnym streamie na Twitterze. Agencja reklamowa i twórcy tej wirusowej kampanii reklamowej znani są z pracy dla tak znanych marek jak Apple, Samsung, HP czy Sony. Odkąd ta informacja została ujawniona, ludzie zaczęli zadawać mnóstwo pytań. Czy to jest startup? Posunięcie PR dużej firmy? Nowe urządzenie z Androidem?

Niestety nikt z nas nie wie na pewno. Ale oto prognoza zespołu AndroidPIT:

Na pewno będzie to tablet z Androidem. W jednej z reklam (tej z grupą fokusową) jeden z uczestników mówi „może to jest nowy Android”. Więc o ile wiem, to musi być Android (cholera mnie, jeśli się mylę).

TabCo niedawno napisało na Twitterze o Motoroli po ich premierze. Podejrzane, że tweet został niemal natychmiast usunięty po opublikowaniu. Wygląda na to, że istnieje jakieś połączenie między Motorolą a TabCo, ale nie dowiemy się na pewno przez kolejne pół godziny.

0 Shares:
You May Also Like
Read More

10 najlepszych gier AR na Androida

Dzięki postępowi technologicznemu w dziedzinie Augmented Reality aplikacje AR nabrały prawdziwego rozpędu. Gigant smartfonów, Apple, wprowadził nawet telefony…