Tajemnicze urządzenie HTC na zdjęciu, związane z Verizon?

Według ujawnionej mapy drogowej, Merge ma być telefonem światowym, wyposażonym w aparat 10 MP i procesorem szybszym niż 1 GHz. Jednak żaden ze szczegółów nie może zostać potwierdzony na powyższym telefonie, a jeden można obalić, ponieważ telefon ma napis wyraźnie wskazujący „8 megapikseli” obok aparatu. Roszczenie Verizon również nie ma żadnego dowodu na poparcie roszczenia, z wyjątkiem słowa typera.

Telefon, według BoyGeniusReport, to połączenie Nexusa One i HTC EVO 4G:

Nasze źródło opisuje telefon jako EVO w większym i bardziej dopracowanym korpusie Nexus One; szczotkowane aluminium, bardzo górny koniec rynku, masz zdjęcie. „To sprawia, że ​​Droid 2 wygląda jak zabawka dla dzieci” – powiedziało nam nasze źródło.

Na pierwszy rzut oka wróciłem myślami do obrazów Desire HD, które mamy. Najwyraźniej AndroidGuys też, ponieważ uważają, że „może to być po prostu amerykańska wersja HTC Desire HD”.

Oto solidne specyfikacje, o których mowa:

Aparat 8 MP z podpórką z podwójną lampą błyskową LED Ekran dotykowy 4,3 cala Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm Przedni aparat Android OS z HTC Sense

Telefon jest również reklamowany jako możliwy telefon na świecie, ale bez dowodów na poparcie tego twierdzenia, innych niż opinia BoyGeniusReport, że może tak być. Uwaga typera, że ​​telefon „sprawia, że ​​Droid 2 wygląda jak dziecięca zabawka” nie powinna być traktowana jako wskazanie, że przebije go, ponieważ mogą odnosić się do estetyki urządzenia, a nie wydajności.

Brak wzmianki o dacie premiery lub cenie. Udaj się tutaj, aby sprawdzić galerię zdjęć telefonu.

Inne źródła: AndroidGuys, Engadget, Phandroid

Obraz z BoyGeniusReport

0 Shares:
You May Also Like