Tajemniczy telefon Sony Ericsson Xperia Android zauważony

Ponadto krążą niepotwierdzone plotki, że urządzenie może być oznaczone jako urządzenie Xperia X12, a oprogramowanie Z-System widoczne na niezapowiedzianym telefonie Playstation może być również zainstalowane na tym urządzeniu.

Według źródła wycieku, przedstawiony telefon ma następujące specyfikacje:

Wyświetlacz 4.3″ Android 2.1 (z Androidem 2.3 prawdopodobnie zainstalowanym na urządzeniach uruchamiających) Wyjście HDMI Przechwytywanie wideo w rozdzielczości 1080 i kamera skierowana do przodu poprawiły głośniki i “wydajność douszna” w porównaniu z X10.

Mówi się również, że telefon jest „bardzo, bardzo smukły”, cieńszy niż Galaxy S i czuje się „bardzo solidny” podczas trzymania urządzenia. Czy to tylko ja, czy też źródło lubi używać „bardzo” znacznie częściej niż jest to konieczne, a nawet wskazane.

AndroidGuys wspomina, że ​​telefon może obsługiwać ten sam aparat 8,1 MP, co w X10. Telefon posiada również lampę błyskową LED.

Zwiększona rozdzielczość przechwytywania wideo w porównaniu z obecnymi telefonami z Androidem sprawia, że ​​myślę, że urządzenie może być wyposażone w dwurdzeniowy procesor Orion 1,5 GHz Qualcomm lub 1 GHz, o którym wspominaliśmy wcześniej. Jeśli użyjesz jednego z tych procesorów, to urządzenie będzie miało pod maską poważną moc do gier i innych wymagających aplikacji lub programów.

Ten wzrost mocy obliczeniowej może wystarczyć, aby skutecznie wyświetlać ekran o zwiększonej rozdzielczości, taki jak ten, który można zobaczyć na iPhonie 4. Połącz to z komentarzami ze strony źródła, że ​​wyświetlacz urządzenia był „bardzo wyraźny” i możemy mieć nowy standard wysokiej rozdzielczości. rozdzielczości telefonów z systemem Android.

W tej chwili nie ma ani słowa na temat konkretnego okna premiery, ceny lub dostępności, ale będę mieć na to oko, ponieważ wygląda to dla mnie bardzo interesująco.

Inne źródła: AndroidGuys, Engadget, Phandroid

Zdjęcia z bloga Xperia X10

0 Shares:
You May Also Like