Telefon HSPA+ T-Mobile to T-Mobile G2

Jeśli chodzi o możliwe okno uruchamiania, Android Central zauważa, że ​​Vanguard, który jest prawdopodobnie kryptonimem telefonu, został pokazany w tym planie działania wraz z wrześniową premierą.

Jeśli chodzi o specyfikację, AndroidandMe pisze o swoim przekonaniu, że telefon będzie wyposażony w zwykły system Android 2.2 i prawdopodobnie procesor 1 GHz:

Na początek pełna nazwa produktu to T-Mobile G2 z Google, co prowadzi nas do przekonania, że ​​G2 to naprawdę urządzenie z doświadczeniem Google, które będzie wyposażone w standardową wersję Androida 2.2. T-Mobile używał interfejsu Espresso Sense na swoich telefonach HTC, ale G2 zachowa tradycję zwykłego waniliowego FroYo Androida.

Nadal wierzymy również, że wewnątrz G2 znajdziesz Qualcomm MSM7230, który jest trochę jak budżetowy Snapdragon skierowany do głównego nurtu odbiorców. MSM7230 ma ten sam procesor Scorpion, co wcześniej skomercjalizowany w chipsecie Snapdragon QSD8x50, który można znaleźć w innych telefonach HTC, i ma częstotliwość taktowania od 800 MHz do 1 GHz. Mówi się, że prototyp G2 pracuje obecnie z częstotliwością 800 MHz, ale podejrzewam, że przed startem zostanie podniesiony do 1 GHz.

Poniżej oficjalny tekst ze strony T-Mobile:

T-Mobile z dumą wprowadził na rynek pierwszy na świecie telefon z systemem Android, T-Mobile G1, który prawie dwa lata temu porwał wyobraźnię zarówno deweloperów, jak i konsumentów. Teraz przygotowujemy jego następcę – T-Mobile G2 z Google. Zapewniając ścisłą integrację z usługami Google, G2 wyznaczy nowe możliwości jako pierwszy smartfon zaprojektowany specjalnie dla naszej zaawansowanej sieci HSPA+, który zapewnia dostępną obecnie prędkość 4G. W nadchodzących tygodniach podamy więcej szczegółów na temat G2, w tym informacje o tym, w jaki sposób obecni klienci T-Mobile mogą uzyskać wyłączny pierwszy dostęp. Odwiedź stronę http://g2.t-mobile.com, aby zarejestrować się w celu uzyskania aktualizacji.

Wygląda na to, że AndroidandMe nie zależy od tego, jaki będzie telefon i jakie będą jego specyfikacje:

Mimo że sieć HSPA+ firmy T-Mobile obsługuje prędkości do 21 Mb/s, to urządzenie ma teoretyczną szczytową przepustowość 14,4 Mb/s. Przyszłe telefony powinny ostatecznie obsługiwać 21 Mb/s, ale uważamy, że kilka pierwszych uruchomień zostanie ustawionych na 14,4 Mb/s (co nadal jest szybsze niż jakikolwiek konkurencyjny telefon z Androidem).

Przejdź do tego wątku, aby zobaczyć zdjęcie tego, jak prawdopodobnie będzie wyglądał telefon.

Nazwa G2 była już używana w Europie, jako HTC Hero/G2 Touch, więc okaże się, jak urządzenie zostanie nazwane w Europie, zakładając, że zostanie tam wprowadzone na rynek.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, AndroidGuys,

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like