Telefon Motorola Ming 3D (MT820) jedzie do Chin?

Slashphone wykopał informacje z HiAPK, pokazujące zdjęcia nowego telefonu z Androidem od Motoroli, który rzekomo zawiera technologię 3D na swoim ekranie. Telefon podobno nazywa się Motorola Ming lub MT820. To już drugi raz, kiedy widzieliśmy zdjęcia tego telefonu, poprzednie pochodziły z przecieku w zeszłym tygodniu z mniej niż wyraźnymi zdjęciami.

Nintendo planuje uruchomić wersję 3D swojego DS (the 3DS) przy użyciu tej samej technologii, co Motorola w projekcie telefonu według AndroidandMe, więc możliwości telefonu z Androidem 3D nie powinny być zbyt daleko idące.

AndroidGuys miał to do powiedzenia, jeśli chodzi o działanie funkcji 3D:

Założenie jest proste — gdy pokrywa jest otwarta, ekran wyświetla normalne obrazy 2D i działa jak normalny ekran dotykowy. Kiedy zamkniesz wspomnianą klapkę, obrazy z ekranu przyjmą „wygląd podobny do 3D”, z którym możesz wchodzić w interakcje. Klapka pełni również funkcję czujnika dotykowego słuchawki.

Engadget skomentował, że logo G3 w prawym górnym rogu telefonu jest mocną wskazówką, że ten telefon trafi do „sieci TD-SCDMA firmy China Mobile”.

Inne źródła: AndroidandMe, EuroDroid, Engadget, AndroidGuys, Gizmodo, HiAPK

Obraz z HiAPK

0 Shares:
You May Also Like