Test kretynów: część 1

Czy jesteś ciekawy, jak wypadasz w porównaniu z przyjaciółmi, kolegami i członkami rodziny pod względem poziomu inteligencji i koncentracji?

Jeśli tak, zdecydowanie powinieneś przystąpić do Testu Morona: Część 1!

Funkcje i zastosowanie

Chociaż Test Morona znajduje się w sekcji Gry na Rynku, jest to test, a nie gra.
Więc co ma testować ta aplikacja?

Zaczyna się bardzo prosto: wybierz jedyny dostępny odblokowany tryb o nazwie Old School, który zawiera sekcje od 1 do 4.

Test rozpoczyna się automatycznie, gdy tylko dotkniesz Start! i zaczyna wydawać różne polecenia z zegarem znajdującym się w lewym dolnym rogu.

1. Naciśnij czerwony przycisk, aby kontynuować!
Tak, to naprawdę takie proste!
2. Gdzie teraz jesteś?
Możesz wybierać między planetą, gumową kaczuszką, słońcem i Ziemią. Każdy pierwszoklasista będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie w sekundę, więc ty też powinieneś. Następne pytanie?
3. Rozbij jajka od lewej do prawej.
Znowu nie jest to wyzwanie. Gracz musi po prostu rozbić jajka w odpowiedniej kolejności.

Prawdopodobnie myślisz sobie „ten test jest zbyt łatwy; każdy tępak mógłby rozgryźć ten test”. I miałbyś całkowitą rację mówiąc to, ponieważ ten test nie na darmo nazywa się testem debila. Nie bądź jeszcze zbyt pewny siebie. Test kretynów staje się coraz trudniejszy w miarę postępów. Dostępnych jest ponad 100 pytań, a każde z nich różni się pod względem treści i poziomu trudności. Niektóre z nich to podchwytliwe pytania, które mogą Ci pomóc, jeśli stracisz trochę koncentracji.

Gdy skończysz, możesz spojrzeć na swój czas i wynik, aby porównać je ze znajomymi. Jeśli przebrnąłeś przez tę sekcję, możesz spróbować przejść do następnego, aby zobaczyć, kto jest prawdziwym kretynem tej bandy. Gra jest urocza i daje dużo frajdy, chociaż nie powinieneś traktować wyników poważnie.

Test Morona: Sekcja 1 ma dobry, przejrzysty układ. Nie zawiera żadnego samouczka, ale jest to naprawdę niepotrzebne, ponieważ wszystkie pytania są bardzo oczywiste.

Ekran i elementy sterujące

W menu głównym wita Cię sympatyczna mała małpka, a za nią inne zwierzęta reklamujące pełną wersję.
Obok małpki znajduje się mała kartka papieru, na której widać wszystkie dostępne testy.

Old School to jedyna opcja testowa po uruchomieniu gry.

W lewym górnym rogu ekranu zobaczysz ikonę zamknięcia testu i możesz otworzyć ustawienia dźwięku, naciskając symbol w prawym górnym rogu. To wszystko, co trzeba wiedzieć o sterowaniu.

Sam ekran testowy zawiera podpowiedź, wyjaśnienie i zegar w lewym dolnym rogu. Po niektórych pytaniach zobaczysz małe menu z podsumowaniem twoich punktów, a następnie przejdziesz do następnego. Wracasz do tego menu, gdy popełnisz błąd. Gra się nie kończy, po prostu tracisz cenne czasy.

Podsumowując, The Moron Test: Section 1 ma naprawdę dobrą konfigurację ekranu i sterowanie

Szybkość i stabilność

Jeśli chodzi o szybkość i niezawodność to nie jestem pod wrażeniem. Test kretyna: Sekcja 1 wymuszała na mnie zamknięcie kilka razy i opóźniała się za każdym razem, gdy włączałem / wyłączałem ekran.

Stosunek ceny do wydajności

Możesz bezpłatnie pobrać The Moron Test: Section 1 z Android Market. Pełna wersja kosztuje 0,99 USD.

0 Shares:
You May Also Like