Testowanie Androida 2.1 pod kątem Samsung Moment firmy Sprint

Wygląda na to, że pojawiły się pierwsze zdjęcia aktualizacji Androida 2.1 dla Samsung Moment firmy Sprint. AndroidCentral otrzymał wskazówkę na swoich forach, a złą wiadomością jest to, że aktualizacja nie jest gotowa do powszechnego wydania. Spisał opis dotychczasowych zmian i możesz go przeczytać poniżej.

Najwyraźniej aktualizacja usuwa wszystkie dane z urządzenia. Zauważa również, że telefon jest bardziej responsywny i ma wbudowaną sieć VPN. Miejmy nadzieję, że wraz z rozpoczęciem tej fazy testów ci, którzy mają Sprint Samsung Moment, nie będą musieli zbyt długo czekać.

Cytat nie mówi, w jaki sposób aktualizacja została odebrana, ale AndroidandMe zasugerował, że „uważa się, że jest oparty na komputerze PC, tak jak wcześniejsze aktualizacje Moment. Kiedy nadejdzie czas, klienci powinni również mieć możliwość aktualizacji swoich telefonów w centrum napraw Sprint. “

Oto post z Kansas City Joe:

Oto szczegóły:

Wersja oprogramowania: 2.1-aktualizacja1
Wersja pasma podstawowego: S:M900.8.05.DC23
Wersja jądra: 2.6.29
Numer kompilacji: ECLAIR.DC23

Właśnie dostałem go dziś rano i nie jest jeszcze do powszechnego wydania. Właśnie zacząłem się nim bawić, ale wydaje się, że jest znacznie szybszy/bardziej responsywny niż 1.5.

Wygląda na to, że nie ma funkcji powiększania za pomocą szczypania ani w Galerii, ani w przeglądarce. Te same tła/bloatware, które ma wersja 1.5. Po uruchomieniu NFL Mobile Live zostanie wyświetlony komunikat, że zostanie zastąpiony przez „Sprint Football Live”.

Obecnie ma wbudowaną sieć VPN (PPTP, L2TP, L2TP/IPSec, zarówno oparte na PSK, jak i na certyfikacie). Bluetooth jest znacznie ulepszony. Nie ma już wycinania. Zestaw słuchawkowy zostanie ponownie sparowany bez konieczności przełączania telefonu w tryb wykrywalny po ponownym uruchomieniu.

Przesuwasz się, aby odebrać połączenie telefoniczne. Ma wprowadzanie głosowe („eksperymentalna funkcja wykorzystująca sieciowe rozpoznawanie mowy Google”), zbudowane i faktycznie działa! Nigdy więcej SMS-ów podczas jazdy! Niezwykle fajnie!

Poczta e-mail będzie teraz działać z dowolnym certyfikatem (nie tylko podpisanym).

Aktualizacja usuwa wszystko z urządzenia i prawdopodobnie dobrym pomysłem jest po prostu ponowne zainstalowanie wszystkiego od zera. Niektóre z aplikacji 1.5, których nie znajduję w Market dla wersji 2.1. Niektóre wersje aplikacji w Market twierdzą, że nie działają jeszcze w wersji 2.0.

Opublikuję więcej, gdy znajdę interesujące rzeczy.

Inne źródła: AndroidandMe

Obraz z AndroidCentral

0 Shares:
You May Also Like