TKWeek – Cudowny świat dat

Nie sposób wyobrazić sobie świata bez czasu. Wszyscy wiemy, że czas to pieniądz, czas jest względny, a czas zawsze wydaje się cię doganiać.

Jak rozpoznać czas w tym niekończącym się morzu sekund, minut, godzin, dni, tygodni i lat? Otóż ​​nasza pamięć stara się powiązać pewne wydarzenia z konkretnymi datami. Większość z was prawdopodobnie zdaje sobie sprawę z tego, co robiła 11 września lub innego ważnego wydarzenia w swoim życiu. Nasze życie jest pełne odliczania – czy to nadchodzące Mistrzostwa Świata, czy urodziny ukochanej osoby.

Możesz wreszcie przestać tracić czas na liczenie w głowie lub na palcach.

TKWeek to idealne narzędzie dla przesądnych, ciekawskich i po prostu zagorzałych fanów randek (w tym miłośników historii).

Przeczytaj o czym jest ta cała transakcja w naszym pełnym raporcie z testów…

Funkcje i zastosowanie

Jak powiedziałem, TKWeek to wszystko o dniach, tygodniach, latach i wszystkim pomiędzy.

Po pierwsze, oto wszystkie dostępne funkcje:

Konwertuj datę i tydzień: Dowiedz się, za ile tygodni jest dana data lub odwrotnie.
O dacie: Chcesz dowiedzieć się więcej o określonej dacie? Wystarczy wpisać datę, a otrzymasz informacje o: w jakim dniu tygodnia była Twoja data, w którym dniu roku, pod jakim znakiem horoskopu przypada ta data i czyim imieniem jest ta data. Masz również możliwość przeczytania swojej randki za pomocą odpowiednich artykułów Wikipedii.
Dni między datami: Chcesz wiedzieć, ile masz dni? Albo ile dni jest od teraz do 1 stycznia 2525? Wtedy znajdziesz funkcję, która będzie właśnie dla Ciebie.
Wydarzenia: Chcesz wiedzieć, ile dni pozostało do Wielkanocy? czy Boże Narodzenie? może nawet Halloween? Ta funkcja informuje o nadchodzących ważnych datach i wydarzeniach, w tym o tych, które sam utworzyłeś. Daje to doskonały przegląd wszystkiego, na co musisz się spodziewać w ciągu roku.
piątek 13: Przesądny? Bez problemu! Dzięki tej funkcji będziesz wiedzieć z wyprzedzeniem o wszystkich swoich pechowych dniach.

Nawiasem mówiąc, ta aplikacja zawiera również widżet na ekranie głównym.

Bottom Line: Spójrzmy prawdzie w oczy – ta aplikacja nie jest dla wszystkich. Moja pierwsza myśl przy testowaniu tej aplikacji brzmiała: o co chodzi? Ale po zabawie z nim przez jakiś czas, stwierdziłem, że to też jest całkiem zabawne. Przeczytałem kilka interesujących artykułów na Wikipedii, zaprogramowałem nadchodzące Mistrzostwa Świata na mojej liście nadchodzących wydarzeń. Więc jeśli lubisz statystyki, nie będziesz zawiedziony. Dla wszystkich innych – nie warte zachodu.

Ekran i elementy sterujące

Pierwszą rzeczą, która rzuca mi się w oczy, gdy otwieram TKWeek, jest mroczny projekt. Ta aplikacja jest całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek grafiki. Dobry wygląd nie jest koniecznością, ale ten czarny wygląd jest po prostu przygnębiający. A to tylko wierzchołek góry lodowej…

Przykład: Chciałem więc dowiedzieć się, jak dawno miała miejsce Rewolucja Francuska i wkroczyła 14 lipca 1789. Chodzi o to, że możesz ustawić datę tylko za pomocą przycisków + lub -. Może to być łatwiejsze niż pisanie na klawiaturze, ale spróbuj cofnąć się do 1789 roku bez CAŁKOWITEGO szaleństwa. Totalna strata czasu i energii.

Weźmy na przykład inny przykład. W funkcji „Dni między datami” wyświetlane są dwa przyciski: „Dzisiaj” i „Wybierz”. Uważam, że jest to trochę nielogiczne. Czy aplikacja nie powinna automatycznie znać dzisiejszej daty? Jak możesz dostosować „dzisiejszy” dzień?
Dość kiepskie myślenie o tym.

Dolna linia:

Interfejs użytkownika jest po prostu nędzny. Można by włożyć wiele pracy, aby to ulepszyć. Aplikacja, która oferuje tak niewielki zakres funkcji, powinna przynajmniej być w stanie uzyskać wysoką ocenę za użyteczność i grafikę. TKWeek nie spełnia tego standardu.

Nawet informacje prezentowane na ekranie wydają się być przypadkowe i czasami zdezorganizowane. Aby ta aplikacja była przyjemna w użyciu, potrzebne są znaczne ulepszenia.

Sterowanie ledwo jest wystarczająco dobre, aby zdrapać trzy gwiazdki.

Szybkość i stabilność

TKWeek działa płynnie i bez awarii.

Stosunek ceny do wydajności

TKWeek można pobrać za 0,50 € z Rynku.

0 Shares:
You May Also Like