Touiteur – Tweetując po francusku!

Twitter został już w przeszłości spisany na straty przez wielu ludzi. Został nazwany upadającym modelem biznesowym; eksperci internetowi przewidzieli szybkie przejęcie przez Facebooka i stwierdzili, że usługa jest w zasadzie bezużyteczna.

Pomimo tych wszystkich zarzutów serwis mikroblogowania z Kalifornii stał się niezwykle popularny. AndroidPIT stał się również dedykowanym głośnikiem wysokotonowym. Dla tych, którzy nie znają naszego Twittera, sprawdź nasze konto tutaj.

Sporo klientów Twittera jest już na rynku, z których część już przetestowaliśmy. Oto jeszcze jeden, który dostałem w swoje ręce.
Dla tych, którzy interesują się Twitterem, dowiedz się, co Touiteur może dla Ciebie zrobić w naszym teście.

Funkcje i zastosowanie

Po pierwsze, możesz zadać sobie pytanie „Jaki jest sens Twittera?”. Szybka odpowiedź brzmi: to zależy od tego, co planujesz z tym zrobić. Osobiście mam dwa główne powody korzystania z Twittera. Po pierwsze, ogólnie lubię być dobrze poinformowany. Po drugie, ta usługa online stała się niezwykle ważnym środkiem komunikacji między AndroidPIT a naszymi czytelnikami. Ponad 3000 osób śledzi nas online, czytając nasze tweety, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół AndroidPIT. Twitter jest dla nas ważnym narzędziem w AndroidPIT. Coraz więcej firm dostrzega ten potencjał i otwiera własne konta na Twitterze.

Niezależnie od tego, czy jest to tylko do użytku osobistego, czy do pracy z AndroidPIT, ważne jest, aby móc tweetować w podróży, nawet gdy nie siedzisz przy komputerze. Tutaj przydają się klienci Twittera, umożliwiając dostęp do konta na Twitterze bez konieczności odwiedzania samej witryny. Ostatnio nastąpił wzrost tego typu klientów, z których niektórzy są lepsi od innych. Jednym z nich jest Touiteur – klient Twittera z francuskim akcentem. Touiteur oferuje wszystko, co powinien dobry klient Twittera. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i zawiera w sumie pięć zakładek, za pomocą których można nią sterować:

Tweety: normalna oś czasu wszystkich obserwowanych tweetów.
Wzmianki: wyświetla wszelkie wzmianki o Tobie w tweetach innych osób.
Wiadomości: Wszystkie prywatne wiadomości między użytkownikami Twittera.
Więcej: sekcja ta jest podzielona na a) Nowy tweet, b) Wyszukiwanie, c) Listy, d) Trendy e) Ulubione
Odświeżać

Kliknięcie pojedynczego tweeta daje więcej opcji:

Odpowiedź: Odpowiadaj bezpośrednio na tweety. Inni mogą przeczytać ten tweet w swoich wzmiankach.
Spinki do mankietów: Wszystkie linki z tweeta, w tym wzmianki, są umieszczane na przejrzystej i czytelnej liście.
Prześlij dalej
Ulubiony: Dodaj tweeta do ulubionych
Więcej: a) Pokaż profil , b) Wiadomość bezpośrednia, c) Udostępnij (przez e-mail, SMS itp.), d) Skopiuj do schowka

Dolna linia:

Zakres funkcji dostępnych w tym kliencie na Twitterze jest bardzo dobry. Żadnych wielkich niespodzianek ani innowacji, ale mimo to solidne 4 gwiazdki.

Ekran i elementy sterujące

Świetny interfejs użytkownika sprawia, że ​​Touiteur jest moim nowym ulubionym klientem Twittera. Nie tylko dobrze wygląda, ale jest również intuicyjny w obsłudze. Wielu klientów Twittera dla Androida, których widziałem w przeszłości, nie może się z nim równać. Jeśli weźmiesz pod uwagę, jak dobrze zrobili niektórzy klienci Twittera dla iPhone’a, musisz przyznać, że wersje na Androida nie są takie same.

Pocieszające jest obserwowanie kroków podejmowanych we właściwym kierunku dzięki aplikacjom na Androida, takim jak Touiteur. To pokazuje, że możliwe jest tworzenie pięknych i intuicyjnych interfejsów użytkownika również dla systemu Android.

Dlatego ta aplikacja zasługuje na pełną ocenę pięciu gwiazdek!

Szybkość i stabilność

Touiteur działa szybko i bez opóźnień.

Stosunek ceny do wydajności

Touiteur jest dostępny w wersji light z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like