TuneIn Radio

Kiedy jestem w ruchu, chcę zabić czas grając w gry lub słuchając muzyki.
Ponieważ nie miałem ochoty słuchać tych samych starych piosenek, przeszukałem rynek w poszukiwaniu dobrej aplikacji radiowej; Znalazłem TuneIn dzięki jego ocenom.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy jestem zadowolony z tej aplikacji i czy pomogła mi znaleźć moje ulubione stacje radiowe.

Funkcje i zastosowanie

Aplikacja posiada wewnętrzną funkcję wyszukiwania, więc pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, było wpisanie nazwy mojej ulubionej stacji „TechnoBase.fm”.
Bez zbędnych ceregieli wyskakuje stacja i mogę poszukać innych stacji, dodać stację do ulubionych, zgłosić problem lub ustawić alarm, żeby mnie obudzili moi ulubieni radiowcy.

Jak tylko dodam stację do moich ulubionych, pojawia się ona w Ustawieniach w menu głównym… dziwne. Wyświetlane są również inne stacje, które lubię.

Możesz także wybrać wyświetlanie tylko lokalnych stacji, aby ułatwić Ci wybór. Zauważyłem jednak, że większość nadawców wiadomości pojawia się, gdy decydujesz się na tę trasę. Ale jeśli chcesz szybko dowiedzieć się, co dzieje się na świecie, ta opcja może się przydać.

Jeśli nie masz jeszcze ulubionej stacji radiowej, ale wiesz, jaki gatunek muzyczny lubisz, wyszukaj różne kategorie – od rocka po łacinę – muzyki pod Muzyka. Po wybraniu kategorii wyświetlacz poinformuje Cię, które stacje odtwarzają muzykę, która może Ci się spodobać. Wygodna funkcja, gdy jesteś w nastroju do słuchania określonych rodzajów muzyki.

Jak nazwa może sugerować, Rozmowa wyświetla talk show. Dla mówiących po niemiecku, sprawdź 90Live: transmitują konferencje podczas meczów piłki nożnej.

Możesz także słuchać podcastów internetowych; Ponieważ wybór jest dość hojny, z pewnością znajdziesz coś, co najbardziej Cię zainteresuje.

Głośność aplikacji jest na tyle duża, że ​​sąsiad w autobusie lub pociągu będzie mógł korzystać z Twojej muzyki. Polecam jednak nie podkręcać tego zbyt głośno, ponieważ może to być trochę irytujące, gdy słyszysz tylko wysokie tony.

Według opinii na Rynku, ta aplikacja jest popularna ze względu na dobrą wydajność i wydaje się, że ma wielu zadowolonych użytkowników — a ja mogę się do nich zaliczać! Przewiduję, że podczas jednej z moich następnych podróży będę dość często dostrajał się do TuneIn. Aplikacja zdecydowanie oferuje duży wybór, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest darmowa.

Ekran i elementy sterujące

Najważniejsze funkcje są osiągane bardzo szybko, a programowanie w różnych stacjach radiowych nie wymaga żadnego wysiłku. Aplikacja jest dostępna w kilku językach.

Nie przejmowałem się specjalnie banerem reklamowym na dole ekranu, ponieważ moim zdaniem dobra aplikacja może mieć w sobie reklamy, pod warunkiem, że nie są zbyt przytłaczające.

Reklamy są wyświetlane bezpośrednio nad klawiaturą podczas wyszukiwania stacji, więc może się zdarzyć, że przypadkowo klikniesz w jeden z banerów.

Szybkość i stabilność

TuneIne działał stosunkowo szybko podczas fazy testów. Przełączanie między kanałami było łatwe i bezproblemowe, pod warunkiem, że był zasięg sieci WLAN.

Mam wrażenie, że aplikacja jest stabilna i dobrze zaprojektowana.

Sugerowałbym ryczałtową opłatę za transmisję danych, gdy chcesz słuchać radia, gdy jesteś poza domem, ponieważ transmisja zajmuje dużo MB; możesz dość szybko osiągnąć swoje granice, jeśli nie masz ryczałtu.

Stosunek ceny do wydajności

TuneIn można pobrać bezpłatnie z Marketu.

0 Shares:
You May Also Like