Ujawniono kilka specyfikacji Sony Ericsson Anzu

Po ujawnieniu urządzenia nadzieje były duże, że telefon może być pretendentem do następnego supertelefonu z Androidem, ale z najnowszym raportem wygląda na bardziej przeciętny niż ja i wielu innych oczekiwało.

Wyświetlany prototyp lub próbka inżynierska ma tylko zainstalowany system Android 2.1 i wygląda bardzo podobnie do telefonów z rodziny Xperia X10. Ponadto przechwytywanie obrazu nie działa jeszcze poprawnie.

Mobile-Review pisze, że „urządzenie jest cieńsze, lżejsze i ma większą przekątną ekranu”, ale waży mniej niż poprzednik X10, co powoduje poczucie utraty „jakości”.

Poniżej znajduje się lista specyfikacji zgłoszonych przez Mobile-Review:

Ekran 4,3″ 854 x 480
Android 2.2 w momencie premiery
Procesor Qualcomm MSM7230 800 MHz
Aparat 12MP z pojedynczą lampą błyskową LED i nagrywaniem wideo 720p

Według Mobile-Review aktualizacja Androida Gingerbread prawdopodobnie nastąpi późnym latem 2011 roku.

Dzięki nieoficjalnemu blogowi Sony Ericsson w sieci pojawił się kolejny zestaw podobno specyfikacji urządzenia. Ich lista specyfikacji różni się nieco, z ekranem 4,2 cala i aparatem 8,1 MP, ale ma więcej specyfikacji niż podano w poście z Mobile-Review.

W przypadku dwóch sprzecznych raportów dotyczących niektórych specyfikacji telefonu pozostań sceptyczny, dopóki nie znajdziemy bardziej konkretnych dowodów na temat tego telefonu.

Przejdź do Mobile-Review, aby zobaczyć więcej zdjęć urządzenia.

Inne źródła: Engadget, Phandroid

Obraz z mobilnej recenzji

0 Shares:
You May Also Like