Ujawniono podobno specyfikacje tabletu HTC z systemem Android

DigiTimes był źródłem plotek w zeszłym tygodniu na temat tabletu HTC z Androidem, który przewidywał premierę tabletu w pierwszym kwartale przyszłego roku, a także Androida Gingerbread, który pojawi się na urządzeniu.

Poniżej znajdują się podobno specyfikacje wymienione w artykule:

Platforma Tegra 2 wyświetlacz wielodotykowy 1280 x 720 32 GB SSD Pamięć 2 GB Wi-Fi, Bluetooth, GPS Chrome Aplikacje internetowe Android Market szacunkowa cena 789,75 USD

Digitimes napisał, że ze względu na „relacje HTC z operatorami telekomunikacyjnymi na całym świecie, obserwatorzy rynku uważają, że nowy tablet PC HTC powinien osiągnąć lepszą sprzedaż niż inne marki notebooków”, ale DigiTimes donosi również, że oczekuje się, że Apple zacznie „przenosić swoje zamówienia jako HTC Uważa się, że jest najsilniejszym konkurentem iPada firmy Apple, zauważają źródła”.

Tak jak początkowo miałem nadzieję, próba HTC tabletu z Androidem wydaje się być skierowana na topowy tablet, który wydaje się być gotowy do odebrania koronie wydajności z iPada. Minusem jest to, że podobno data premiery umieszcza go tuż przed tym, jak Apple prawdopodobnie odświeży iPada z nowymi specyfikacjami, które mogą ponownie przejąć prowadzenie w wydajności.

Inne źródła: Gizmodo, Phandroid

0 Shares:
You May Also Like