Ujawniono Toshiba Folio 100, tablet z systemem Android 2.2?

IntoMobile wspomina, że ​​„tablet Toshiba zrezygnował z nazwy SmartPad i podobno nosi teraz nazwę Folio 100, której nie należy mylić z nieistniejącym już subnotebookiem Foleo firmy Palm”.

Poniżej znajdują się niektóre specyfikacje Folio 100 opublikowane w historii Notebookitalia:

System operacyjny: Android 2.2 Procesor: Nvidia Tegra 2 Wyświetlacz: ekran wielodotykowy 10.1” panoramiczny WSVGA (1024×600 pikseli) Sieć: 802.11b/g/n WiFi, Bluetooth, 3G Pamięć: 16 GB pamięci wewnętrznej Bateria: 1020 mAh, 3,7 V, 22600 mWh. Do 7 godziny pracy przy mieszanym użytkowaniu (przeglądanie stron internetowych i odtwarzanie wideo) Multimedia: 1,3 MP Webcam Porty: HDMI, standard USB 2.0, gniazdo USB 2.0 mini audio Internet: Przeglądarka Opera Mobile z Flash 1.10

TalkAndroid zauważa, że ​​procesorem tabletu będzie prawdopodobnie „procesor Nvidia Tegra 250, dwurdzeniowy procesor Arm A9 działający z częstotliwością 1 GHz”.

EuroDroid uważa, że ​​ekran „10,1” Folio 100 powinien dać Samsungowi powód do zmartwień, co w połączeniu z tym, aby zniszczyć 7-calowy ekran Galaxy Tab. Jednak moim zdaniem to naprawdę zależy od tego, czego szukasz.

Mówi się, że Galaxy Tab ma obecnie wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600, taki sam jak Folio 100, co oznacza, że ​​Galaxy Tab miałby większą gęstość pikseli, co skutkuje ostrzejszym, ale mniejszym wyświetlaczem. Wolałbym wyświetlacz 7″ o większej gęstości pikseli, ale to tylko ja.

Żywotność baterii urządzenia niepokoi mnie bardziej niż trochę, ponieważ bateria 1020 mAh wydaje się być jeszcze mniej wydajna niż wiele baterii, które widzimy w nowszych telefonach z Androidem. W dzisiejszych czasach zawsze mam problem z małymi bateriami wbudowanymi w prawie wszystkie smartfony.

Z tego, co przeczytałem, bateria iPada wydaje się mieć od 5x-6x więcej mAh niż podobno bateria Folio. Samsung Galaxy S, którego używam od jakiegoś czasu, ma baterię 1500 mAh, przewyższającą baterię Folio z prawie 50% wysokim mAh, a jednocześnie ma 4-calowy ekran. Miejmy nadzieję, że niektóre z tych rzekomych specyfikacji są błędne lub są zmieniane, ponieważ W przeciwnym razie żywotność baterii tabletu może być przerażająco ponura.

Zobacz więcej zdjęć urządzenia w Notebookitalia.

Inne źródła: EuroDroid, IntoMobile, TalkAndroid

Obraz z Notatnika Italia

0 Shares:
You May Also Like