[UPDATE] Android Market zaktualizowany za pomocą "Podobny" Patka

Nowa funkcja Android Market dla urządzeń z systemem Android 2.2 (i Android 2.1 dla niektórych użytkowników) została wydana w postaci nowej karty, która pojawia się podczas wyszukiwania aplikacji. Podczas przeglądania wpisu aplikacji pojawia się zakładka „Podobne”, a gdy użytkownik ją kliknie, wyświetlana jest lista aplikacji, które mają być podobne do tej, której właśnie szukał.

Programiści aplikacji na Androida już od jakiegoś czasu sygnalizują, że w Android Market pojawi się więcej zmian i to z pewnością jest jedna z nich. Jednak te najnowsze aktualizacje są małym pocieszeniem dla tych z nas, którzy nie korzystają z najnowszej wersji Androida.

W tym momencie nie jest jasne, w jaki sposób są zbierane wyniki na karcie „Podobne”, ale można przypuszczać, że pokazują aplikacje, które zawierają podobne słowa kluczowe wyszukiwania.

Jeśli używasz Androida 2.2 lub Androida 2.1 i widzisz nową kartę, wyłącz dźwięk na forach lub w komentarzach i daj nam znać, gdzie jesteś i czy podoba Ci się, jak to działa.

[UPDATE]

Mam teraz podobną kartę na moim Androidzie 1.6 T-mobile G1, więc mam nadzieję, że prawie wszyscy otrzymają tę aktualizację na swój telefon.

Zdjęcie z Androiniki

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Przegląd LegalNature

Ujawnienie: Ta treść jest obsługiwana przez czytelników, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz niektóre z naszych linków, możemy otrzymać…
Read More

Co to jest plik WRF?

Plik z rozszerzeniem .WRF to plik WebEx Recording utworzony za pomocą programu Cisco WebEx Recorder. Oprogramowanie WebEx Recorder…