[UPDATE] Europejska aktualizacja HTC Desire Android 2.2 zgodnie z harmonogramem na czwarty kwartał

Pojawiły się pogłoski, że Android 2.2 może zostać wydany dzisiaj, ze względu na post na Twitterze autorstwa Marka Moonsa, który mówi:

Rozpoczęliśmy nowe aktualizacje na Androida 2.2 voor Desire, a później więcej urządzeń

Dla tych z was, którzy mają trudności ze zrozumieniem, mówi, że jutro (czyli dziś) zobaczymy początek Androida 2.2 dla HTC Desire, a następnie więcej urządzeń. Jednak dzisiaj się zaczęło i nie słyszę niczego, co by sugerowało, że rozpoczęło się prawdziwe wdrażanie.

Więc pytanie brzmi: czy Mark Moons kłamał, wprowadzał w błąd, był źle poinformowany, czy też HTC wysłał aktualizację do tak małej liczby użytkowników testowych, o których nikt jeszcze tak naprawdę nie wie? W tym momencie to tylko dzikie spekulacje, ale brzmi to interesująco, prawda?

Wiem, że wielu z was na forach pytało o Androida 2.2 i chociaż to nie zadowoli was wszystkich, przynajmniej wiecie, że HTC ciężko pracuje i nadąża za wyznaczonymi wcześniej ramami czasowymi, a być może nawet wcześniej.

Oto jak przetłumaczyłem słowa Fabiena:

Właśnie zadzwoniłem do HTC Niemcy:

„Jesteśmy blisko wydania. Prawdziwa aktualizacja oprogramowania nie zostanie wydana w ciągu jednego lub dwóch tygodni.

Czytając między wypowiedzianymi wierszami, myślę, że premiera nastąpi przed czwartym kwartałem, ale absolutnie nie tak szybko, jak myśleli inni. Pamiętaj, że wszystkie błędy muszą zostać usunięte, ponieważ HTC nie chce ryzykować powtórki katastrofy aktualizacji HTC Hero. To jest w najlepszym interesie wszystkich.

[UPDATE]: HTC wysłało e-mail, który tutaj opisaliśmy, opisując uruchomienie, które rozpocznie się w ten weekend.

Inne źródła: AndroidandMe, Engadget

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like