[UPDATE] Wyciekły zdjęcia słuchawki LG B

Phandroid otrzymał od LG zdjęcia niepotwierdzonego wcześniej telefonu o kryptonimie LG B, który podobno zawiera ciekawą technologię wyświetlania niespotykaną wcześniej w urządzeniach z Androidem, zwaną IPS LCD. Być może jeszcze ciekawsze jest to, że niedługo potem samo LG potwierdziło istnienie telefonu na Twitterze.

Jeśli chodzi o wyciek, zdjęcia pokazują jasność ekranu LG B w porównaniu do Samsunga Galaxy S i Apple iPhone 4. Wyświetlacze Galaxy S i iPhone 4 są uważane za najlepsze w wielu modelach. z szacunkiem i sądząc po zdjęciach, wygląda na to, że LG B dosłownie przewyższa je oba w porównaniu jasności.

W artykule Phandroid znajduje się mała tabela, która wydaje się wskazywać, że wyświetlacz LG B ma jasność 700 nitów (nie jestem pewien, co to dokładnie oznacza), w porównaniu z 300 nitami z prawdopodobnie Samsung Galaxy S. Brak informacji o ramach czasowych dla Zwolnienie, prawdopodobnych przewoźników lub koszt zostały przekazane Phandroidowi przez typera.

Tweet od LG potwierdzający LG B informuje również czytelników, że urządzenie pojawi się na targach CES w przyszłym roku.

Liczba wycieków telefonów komórkowych pochodzących z LG w ciągu ostatniego miesiąca (takich jak LG Star, teraz nazywana Optimus 2X), oprócz szybkiego potwierdzenia przez LG i dodatkowych szczegółów sprawia, że ​​czuję, że za wyciekami stoi samo LG, i inscenizować je, aby dać sobie więcej rozgłosu. Jeśli moje przeczucie jest prawdziwe, to po prostu straciłem trochę szacunku do LG. Wolałbym, aby ogłosili oficjalne ogłoszenie o słuchawce, zamiast sfałszować wyciek informacji.

[UPDATE] Według BriefMobile powyższe zdjęcie zostało przerobione w Photoshopie. Twierdzą, że wyświetlacz LG B jest w rzeczywistości wyświetlaczem telefonu Samsung Galaxys S, ale tylko rozjaśniony. Doszli do tego wniosku, ponieważ LG B wydaje się obsługiwać interfejs TouchWiz, który jest dostępny w Galaxy S, a także fakt, że oba telefony (LG B i Galaxy S) mają dokładnie ten sam obraz wyświetlacza, z wyjątkiem faktu, że Wyświetlacz B został znacznie rozjaśniony.

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like