[UPDATE] Zgubiony Motorola Droid Shadow sfotografowany?

Wydaje się, że Gizmodo ma w dzisiejszych czasach skłonność do zdobywania informacji na temat niezapowiedzianych urządzeń. Najpierw otrzymali nową wersję iPhone’a w barze, a teraz zgłaszają, że ktoś wysłał im zdjęcie Motorola Droid Shadow, które podobno znaleziono w „korporacyjnej siłowni Verizon w Waszyngtonie”, gdzie zostało sfotografowane. . Szczegóły i sceptycyzm do naśladowania.

Moim zdaniem Engadget wydaje się przyjmować najbardziej rozsądną opinię z tego, co przeczytałem. Są sceptycznie nastawieni do historii, zauważając, że telefon jest skierowany dokładnie w tym samym kierunku, w którym wyciekło wcześniej zdjęcie.

Phandroid wspomina, że ​​możliwość „zobaczenia wkrótce kilku „anonimowo przesłanych” filmów o tym działaniu w akcji” byłaby jeszcze lepsza.

Ponieważ staram się wierzyć, że to nie jest skomplikowana praca w Photoshopie, zauważam inne rzeczy. Patrząc na zdjęcie, nie mogę nie zauważyć, jak dziwnie ten mężczyzna trzyma telefon. Zakładając, że wiedział, co to jest (co zrobił, odkąd wysłał zdjęcie do Gizmodo), dlaczego miałby trzymać je tylko jedną ręką i w taki sposób?

Co więcej, dlaczego miałby zrobić tylko jedno zdjęcie, a nie umieścić go na powierzchni, aby zrobić lepsze zdjęcia? Wreszcie procesor Snapdragon nie zgadza się z tym, co słyszeliśmy wcześniej, gdy mówiono o urządzeniu. Zbyt wiele rzeczy się nie zgadza, abym mógł uwierzyć w tę historię.

Jedno jest jednak pewne. Ludzi z pewnością interesują najnowsze telefony z linii Droid.

AKTUALIZACJA: Mamy teraz drugie zdjęcie nowego urządzenia Motoroli, tym razem z boku. To zdjęcie podobno pochodzi od tego samego faceta, który opublikował zdjęcie przewodnika „Pierwsze kroki”. Najlepsza część: jest w komplecie z dodatkiem anty-Gizmodo z boku telefonu. Najnowsze plotki na temat specyfikacji zgadzają się z tym, co zgłosiłem tutaj dwa dni temu. Teraz wyraźnie widać port HDMI z boku.

Inne źródła: Engadget, Phandroid

Obraz z Gizmodo

0 Shares:
You May Also Like