[Updated With Video] Hanspree SN10T Android 2.1 Tablet z Androidem

Ten tablet z systemem Android firmy Hanspree, numer modelu SN10T1, został dziś zaprezentowany na targach IFA w Berlinie. AndroidPIT był tam, aby nakręcić kilka filmów z urządzenia i porozmawiać z niektórymi przedstawicielami Hanspree. Tablet z systemem Android 2.1 jest wyposażony w wyświetlacz LED BL o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1024 x 768, a także jedną inną, potwierdzoną przez nas, funkcję, która jest pierwszą wśród potwierdzonych urządzeń z systemem Android.

Przedstawiciele, z którymi rozmawialiśmy, powiedzieli, że urządzenie w końcu otrzyma aktualizację Androida Gingerbread. Urządzenie, z którego mieliśmy przyjemność korzystać, działało na Androidzie 2.1 z ich niestandardowym interfejsem użytkownika, ale w dokumentach prasowych, które nam przekazali, wspomniano, że Android 2.2 będzie na urządzeniu, więc zakładam, że urządzenie powinno otrzymać Androida 2.2 dość szybko, być może w następnym miesiąc lub dwa.

Pod względem specyfikacji urządzenie jest wyposażone w dwurdzeniowy procesor Tegra 2 ARM A9 1GHz, 512 MB pamięci RAM i 16 GB wbudowanej pamięci masowej. Urządzenie posiada również gniazdo mini HDMI, miniUSB, microUSB oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Ma również baterię 3500 mAh, a urządzenie waży 790 g.

Tablet będzie miał Wi-Fi b/g/n, ale 3G i rozmowy telefoniczne nie będą częścią tego urządzenia. Mają plany włączenia tych funkcji w przyszłych modelach. GPS również nie jest jeszcze obsługiwany w urządzeniu.

Fizyczne przyciski urządzenia zdecydowanie można by ulepszyć, ponieważ ich aktywacja wymaga pewnej siły. Biorąc pod uwagę procesor, który ma urządzenie, byłem zaskoczony, jak długie były czasy ładowania

Koszt i dostępność nie są obecnie dostępne.

0 Shares:
You May Also Like