[Updated With Video] Huawei prezentuje tablet z Androidem 2.1 IDEOS S7

Huawei zaprezentował wczoraj swój telefon Huawei IDEOS na konferencji prasowej i powiedział, że wkrótce pojawi się więcej urządzeń IDEOS, w tym tablet. Nie sądzilibyśmy, że „wkrótce” oznacza dzisiaj, ale zatrzymując się dziś na stoisku Huawei, byliśmy zdumieni, widząc prototypowe modele tabletów na ich stoisku.

Urządzenie jest wyposażone w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480, który może być rezystancyjny lub pojemnościowy, w zależności od potrzeb sieci, w której urządzenie jest używane. Żywotność baterii urządzenia jest przyzwoita, ale nic fantastycznego. Oczekuj żywotności baterii około 3 godzin z HD Odtwarzanie 720p lub około 4+ godzin przy zwykłym odtwarzaniu wideo.

Urządzenie będzie dostarczane z systemem Android 2.1 ze skórką Huawei, ale należy spodziewać się aktualizacji do Androida 2.2 około listopada tego roku. Urządzenie oferuje pełny dostęp do Android Market, łączność 3G, a także może wykonywać połączenia telefoniczne przez Bluetooth. Urządzenie posiada również przednią kamerę, podpórkę oraz złącze microUSB do PC.

Przyciski po bokach urządzenia nie są tym, czego się spodziewałem i wymagają prawdziwego wciśnięcia, aby aktywować przycisk. Urządzenie nie ładuje się za pomocą kabla micro lub miniUSB, ale standardowego kabla do ładowania. Urządzenie posiada otwierane na zewnątrz gniazdo kart microSD dla łatwego dostępu, a także port na przyszłe akcesoria, w tym stację dokującą.

Główną ideą przy urządzeniach z serii IDEOS, z tego co do tej pory zebrałem, jest duży nacisk na przystępność cenową. Nie oczekuj, że specyfikacje sprzętowe urządzeń IDEOS cię zaskoczą. Zamiast tego oczekuj bardzo przystępnych cenowo urządzeń z Androidem o rozsądnej jakości i funkcjach.

Oczekuj ceny detalicznej Huawei IDEOS S7 na około 380 euro, co daje około 500 USD na podstawie przeliczenia ostatnich kursów walut.

0 Shares:
You May Also Like