[Updated] Wydarzenie prasowe HTC Sensation — relacje na żywo z centrum wszechświata, pełne informacje o telefonie i wideo

CHCIEĆ.

Fabien Röhlinger z AndroidPIT jest na konferencji prasowej HTC Sensation w Londynie… właśnie teraz! I robi notatki! Publikowalibyśmy notatki wcześniej, ale zostaliśmy zmuszeni do podpisania umowy o nieujawnianiu informacji o godzinie 15:00 z HTC. Ale jest godzina piętnasta, więc oto pełna enchilada: wszystkie szczegóły dotyczące Sensation.

HTC Sensation będzie wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz firmy Qualcomm
HTC Sensation ma jednoczęściową aluminiową obudowę, wspomniany dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz firmy Qualcomm oraz wyświetlacz 4,3 QHD o rozdzielczości 960×540 pikseli. Aparat o rozdzielczości 8 megapikseli może tworzyć wideo w rozdzielczości Full HD (1080p). Właściwie już spodziewaliśmy się, że HTC pokaże dwurdzeniowy telefon z Androidem na ostatnim „Mobile World Congress”, ale lepiej późno niż wcale!

Ulepszony ekran blokady
„Ostrzejsza grafika, płynniejsze animacje i nowe widżety z powierzchni HTC Sense wyglądają lepiej niż kiedykolwiek wcześniej” — pisze HTC. Nowy telefon jest również wyposażony w konfigurowalny aktywny ekran blokady z treściami w czasie rzeczywistym, takimi jak aktualizacje społecznościowe, zdjęcia, pogoda lub aktualizacje giełdowe, które można wyświetlić, po prostu włączając wyświetlacz. Możesz także przeskoczyć bezpośrednio z ekranu blokady do najpopularniejszych aplikacji, dzięki czemu nie ma marnujących czasu objazdów na wysyłanie e-maili czy robienie zdjęć. Jedno pytanie: w jaki sposób ekran blokady będzie teraz w stanie zapobiegać niezamierzonym otwarciu aplikacji? Aktualizacja: Musisz trochę przeciągnąć aplikacje, aby je otworzyć, ale nie jest to tak pracochłonne, jak się wydaje.

Pełna uwaga na zawartość cyfrową — zegarek HTC
Sensation będzie również zawierał nowy program o nazwie HTC Watch, który będzie wyświetlał „najnowsze, premium filmy i programy telewizyjne na wyciągnięcie ręki, pozwalając ludziom odkrywać najnowsze treści wideo w łatwy i atrakcyjny wizualnie sposób” (!). Program również korzysta z „technologii progresywnego pobierania”, która umożliwia oglądanie filmów bez oczekiwania na ich pobranie. Wypożyczenie będzie opcją, a w przypadku zakupu film lub utwór muzyczny będą dostępne na pięciu różnych urządzeniach.

Dla wielu może się to wydawać na marginesie, ale myślę, że HTC będzie miało duży wpływ na branżę dzięki tej aplikacji Watch. Oferowanie innowacyjnych sposobów korzystania z treści cyfrowych sprawiło, że iTunes, a później iPhone, stały się tak potężnym odtwarzaczem, a dzięki HTC Watch firma zakłada, że ​​dobrze przemyślany system multimediów cyfrowych pomoże tym dzieciom sprzedawać się jak ciepłe bułeczki. Plan może zadziałać… nigdy nie lekceważ potęgi mediów cyfrowych!

Dostępność HTC Sensation
Wygląda na to, że HTC Sensation będzie początkowo sprzedawany wyłącznie w Europie przez Vodafone. Marketingowa premiera nastąpi w drugim kwartale 2011 roku. AKTUALIZACJA: Telefon zostanie wydany w USA latem tego roku na T-Mobile.

Wideo z telefonu w akcji i więcej zdjęć prasowych poniżej!

0 Shares:
You May Also Like