Uruchomiono pilot YouTube, parowanie Google TV z telefonami z Androidem

AndroidandMe miał krótki czas praktyczny z aplikacją i myśli, że „ta aplikacja ma mnóstwo potencjalnych zastosowań i przybliża nas o krok do tego, by nasze telefony z Androidem obsługiwały wiele aspektów naszego pełnego multimediów życia”.

Engadget komentuje, że aplikacja naprawdę imponuje, gdy „buduje kolejkę filmów i wysyła je wszystkie naraz”. Engadget zauważa również, że istnieją pewne problemy z aplikacją, w szczególności gdy jeden z filmów „zaczyna zwalniać lub buforować, po prostu pozostanie w tyle”, co może być dla niektórych użytkowników straszne.

Phandroid zauważa, że ​​niektórzy użytkownicy Google TV, którzy mają już urządzenie Logitech, nie widzą „powodu, dla którego możesz preferować tę aplikację zamiast własnego pilota”.

Niestety aplikacja jest dostępna tylko na telefony z systemem Android 2.1 lub nowszym w Stanach Zjednoczonych i działa tylko z telewizorami Google TV. Zgodnie z postem na blogu YouTube, programiści „ciężko pracują, aby aplikacja była wkrótce dostępna w większej liczbie krajów”.

Wypróbuj aplikację, sprawdzając poniższy kod QR:

Jeśli potrzebujesz instrukcji, AndroidandMe ma małą listę, od której możesz zacząć.

Inne źródła: AndroidandMe, Engadget, Phandroid

Obrazy z Engadget i TalkAndroid

0 Shares:
You May Also Like