Usługa Google Music na zdjęciu z możliwością synchronizacji

GizmoFusion otrzymał obraz tego, co wydaje się być wsparciem synchronizacji dla nadchodzącej usługi muzycznej Google, która według niektórych zostanie wydana z systemem Android Gingerbread. Google ujawniło swój cel, jakim jest wdrożenie usługi muzycznej opartej na chmurze na Google I/O, ale od tego czasu niewiele o tym słyszeliśmy od Google.

Sami GizmoFusion twierdzą, że aplikacja muzyczna jest zbudowana z piernika i chociaż wygląda w ten sposób (ze względu na interfejs użytkownika), nie oznacza to, że pojawi się z piernikiem.

Engadget spekuluje, że usługa Google Music może pochodzić z wersji Androida 2.4, takiej jak ta, którą widzieliśmy w zeszłym tygodniu.

Jednak inne wyjaśnienie może leżeć również w przypadku wadliwego odtwarzacza muzycznego Honeycomb, który wyciekł nie tak dawno temu, ale mógł zostać zainstalowany w innych wersjach Androida.

Komentator artykułu GizmoFusion zauważa, że ​​ma tę samą opcję „Synchronizuj muzykę” na swoim oryginalnym Drodzie z Androidem 2.2.1, ale zainstalował wyciekający odtwarzacz muzyczny Honeycomb.

Numer wersji aplikacji, pokazany powyżej, pokrywa się z numerem wersji Androida Honeycomb, co wydaje się potwierdzać ideę, że Honeycomb będzie pierwszą wersją Androida, która będzie dostarczana z usługą Google Music.

Obraz z GizmoFusion

0 Shares:
You May Also Like