Użycie dysku

Moja pamięć jest znowu pełna i po prostu zbyt wiele kłopotów, aby przejść do Ustawień w celu zarządzania każdą pojedynczą aplikacją. Na szczęście istnieją aplikacje, takie jak DiskUsage, które mają ułatwić Ci życie. Dowiedz się, czy ta aplikacja pozwala efektywniej zarządzać pamięcią wewnętrzną i kartą SD w dzisiejszym raporcie z testu.

Funkcje i zastosowanie

Cel DiskUsage jest naprawdę prosty: zapewnić przegląd zawartości pamięci wewnętrznej i karty SD. Trzeba powiedzieć, że ta aplikacja robi to z wyróżnieniem. Od samego początku widać, że programista włożył dużo czasu i wysiłku, aby ta aplikacja była tak przejrzysta i funkcjonalna, jak to tylko możliwe. Po otwarciu aplikacji pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o wybranie pamięci wbudowanej lub karty SD. Na przykład pamięć wewnętrzna jest wyświetlana w formie bloku, a każdy blok reprezentuje określoną część pamięci. Po lewej stronie możesz zobaczyć całkowite wykorzystanie dysku, a następnie wszystkie poszczególne katalogi po prawej stronie. Każda kategoria jest podzielona na mniejsze podkategorie, im dalej w prawo się udasz. Możesz powiększyć bardziej szczegółowy widok każdego katalogu, klikając dwukrotnie. Po prostu kliknij większą kategorię, aby pomniejszyć. Ponieważ bloki są ułożone według rozmiaru, daje jasny obraz tego, które aplikacje zajmują najwięcej miejsca.

Jeśli klikniesz folder, a następnie wybierzesz Pokaż za pomocą przycisku menu, zostaniesz automatycznie przekierowany do Menedżera plików, gdzie możesz zobaczyć całą zawartość folderu. Będziesz potrzebować bezpłatnego menedżera plików OI, który możesz pobrać z rynku. Pojedyncze pliki lub całe foldery można usunąć, wybierając opcję Usuń za pomocą przycisku Menu.

Dolna linia:
Aplikacja obiecuje zapewnić przejrzysty przegląd Twojej pamięci i dokładnie to robi. Wszystko jest prezentowane na jednym ekranie i jest bardzo łatwe w nawigacji. Zintegrowany menedżer plików sprawia, że ​​ta aplikacja jest jedną z najbardziej praktycznych na telefonie z Androidem. Wysoce polecany!

Ekran i elementy sterujące

DiskUsage jest naprawdę przejrzysty i funkcjonalny w swoim układzie i spełnia swoje zadanie w 100%. Byłbym zaskoczony, gdyby ktoś napotkał problemy z tą aplikacją, ponieważ prościej się nie da. Gdy tylko otworzysz aplikację, wiesz dokładnie, jak to działa.

Szybkość i stabilność

DiskUsage działa płynnie i nie ulega awarii.

Stosunek ceny do wydajności

DiskUsage można pobrać bezpłatnie z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like