Użytkownicy O2 Xperia X10 w Wielkiej Brytanii otrzymują aktualizację systemu operacyjnego

SE-Xperia napisała w niedzielę, że firma O2 UK wydała aktualizację systemu operacyjnego dla Sony Ericsson Xperia X10, która niestety nie wprowadza Androida 2.1 do urządzenia, ale zamiast tego przynosi bardzo pożądane ulepszenia wydajności niektórych aplikacji, a także zwiększoną baterię życie. EuroDroid zauważa, że ​​aktualizacja ma dość duży rozmiar (153 MB) i obecnie nie wydaje się być aktualizacją OTA.

TalkAndroid wspomina, że ​​aktualizacja, Firmware R2BA026, zawiera ulepszenia „w TimeScape i MediaScape. Ale uważaj, są też raporty o błędzie Wi-Fi w aktualizacji”.

SE-Xperia zauważyła, że ​​„aktualizacja nie może być obecnie przeprowadzana jako aktualizacja OTA (bezprzewodowa). Zamiast tego użytkownicy będą musieli skorzystać z usługi Sony Ericsson Update Service lub PC Companion, aby zaktualizować wersję oprogramowania sprzętowego”. Wspominają, że „jedyni użytkownicy oprogramowania sprzętowego nie znaleźli tego problemu w R2BA020, więc jestem pewien, że będą niektórzy użytkownicy, którzy chcieliby, aby było to wcześniejsze oprogramowanie wydane na O2”.

Phandroid ma nieco inny pogląd, sugerując, że „być może to niewielka cena do zapłacenia, jeśli czujesz, że telefon zaczyna spowalniać i jeśli jesteś sfrustrowany żywotnością baterii”.

Inne źródła: EuroDroid, Phandroid, TalkAndroid

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like