Użytkownicy Verizon Droid: Android 2.1 dostępny ręcznie

Jest 31 marca (pierwszy kwiecień jest tuż za rogiem) i Android 2.1 dla użytkowników Droidów jest już dostępny! OTA może zająć trochę czasu, zanim dostanie się do każdego indywidualnego użytkownika, ale niektórzy ludzie z AllDroid twierdzą, że omówili historię i udało im się opublikować link do pobrania, a AndroidCentral przygotował dobry proces krok po kroku, aby Twój Droid działał w wersji 2.1 (na własne ryzyko.) Nie możesz się doczekać OTA? Czytaj.

Oto szczegółowe instrukcje AndroidCentral (na własne ryzyko):

1. Pobierz aktualizację z dowolnego z tych łączy. [Location 1 | Location 2 | Location 3 | Location 4] (Uwaga dla użytkowników komputerów Mac: nie używaj przeglądarki Safari, ponieważ może próbować wyodrębnić pliki, a nie tylko je pobierać).
2. Zmień nazwę pliku na „update.zip”, jeśli jeszcze nie jest. (Pamiętaj, że jeśli używasz systemu Windows, po prostu zmień nazwę na „aktualizacja” – bez cudzysłowów.
3. Umieść plik w katalogu głównym (aka głównym folderze) karty microSD. (Możesz wyciągnąć kartę z telefonu lub skorzystać z naszej metody tutaj.)
4. Po wyłączeniu droida przytrzymaj literę „x” na klawiaturze, a następnie przytrzymaj przycisk zasilania. Wkrótce powinieneś zobaczyć trójkąt z wykrzyknikiem w środku.
5. Teraz trudna część. Naciśnij jednocześnie przycisk zwiększania głośności i przycisk aparatu. (Zazwyczaj zajmuje mi to kilka prób).
6. Powinieneś teraz być w bootloaderze. Użyj D-pada, aby wybrać „aktualizacja z pliku .zip” i wybierz aktualizację. Niech sprawy toczą się swoim torem.

To była nie lada podróż z tymi wszystkimi ogłoszeniami i opóźnieniami, ale mam nadzieję, że wreszcie widzieliśmy to ostatnie. Każdy z was, który ma droida/kamień milowy, który chce to wypróbować (lub już go ma), dajcie mi znać, jak to jest dla was.

Dla tych z Was, którzy będą czekać na aktualizację OTA, AndroidandMe napisał harmonogram wdrażania tutaj:

W południe 30 marca 1000 użytkowników otrzyma powiadomienie o aktualizacji. O 23:59 30 marca 9000 kolejnych użytkowników otrzyma powiadomienie o aktualizacji. Po otrzymaniu aktualizacji przez pierwszych 10 000 użytkowników 30 marca, przez 24 godziny nie będą dostarczane żadne dodatkowe aktualizacje. W dniu 3 (04.01) 200 000 użytkowników otrzyma powiadomienie o aktualizacji o 23:59. Harmonogram ten będzie kontynuowany każdego dnia, aż aktualizacja zostanie dostarczona do wszystkich użytkowników.

Inne źródła: BoyGeniusReport, AndroidandMe, Engadget

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like