Verizon Droid Incredible dostępny w przedsprzedaży

Wczoraj był najwyraźniej pierwszym dniem, w którym zapisaliśmy się na zamówienie przedpremierowe Verizon’s Droid Incredible, aby upewnić się, że dostaniesz go w dniu premiery. Najwyraźniej Best Buy Mobile jako pierwszy zaoferował zamówienia w przedsprzedaży. Verizon poszedł w ich ślady, tworząc tutaj własną usługę przedsprzedaży.

Efektem ubocznym ogłoszenia przez Verizon o przedsprzedaży była wzmianka (aby wyjaśnić pewne zamieszanie w tej sprawie) o 8 GB wbudowanej pamięci.

Best Buy zaoferuje telefon w cenie 199 USD z nową dwuletnią aktywacją, w przeciwieństwie do Verizon, który zaoferuje telefon w cenie 199 USD po rabacie.

W komentarzach na AndroidCentral pojawiają się też pogłoski, że Best Buy może dostać telefon wcześniej niż Verizon. Silver04xlt skomentował: „Zastanawiam się, czy naprawdę dostaną je wcześniej niż Verizon, 25. zamiast 29.”. Zrobili to również dla członków Strefy Nagród z Bohaterem.

Dziesięć dni pozostało od 19 kwietnia…

Inne źródła: AndroidCentral, TalkAndroid, Androinica, Best Buy

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak anulować Ubera

Co wiedzieć Zanim zostaniesz dopasowany do kierowcy: dotknij Znajdowanie swojej jazdy > Anulować > Tak, anuluj.Po dopasowaniu: dotknij…