Verizon Droid R2-D2 Edition w sklepach już w ten czwartek

Jeśli chodzi o wnętrze Droid 2 R2-D2, specyfikacje są takie same, z wyjątkiem plotek o procesorze taktowanym do 1,2 GHz, takim samym, jak nie tak dawno omawiany telefon światowy Droid 2.

Jeśli chodzi o oprogramowanie, AndroidandMe dodaje, że telefon jest wyposażony w „cały bałagan dzwonków, żywych tapet, widżetów i zdjęć. Dostajesz nawet aplikację „lornetkową”, która zapewnia obiektyw z Gwiezdnych Wojen, przez który możesz oglądać swój zwykły świat. “

Phandroid pisze, że dla klientów Verizon, którzy chcą trochę wrażenia z Gwiezdnych Wojen na swoim urządzeniu z Androidem 2.1, będzie można pobrać 2,99 USD z prawdopodobnie wszystkimi funkcjami oprogramowania, które są dostarczane z Droid 2 R2-D2.

Ponadto telefon Droid 2 world i telefon Droid 2 R2-D2 mają podobny wygląd, oba urządzenia mają srebrną ramkę i białą obudowę, a jedyne zewnętrzne różnice to specjalna naklejka na ramce i podkład R2-D2 telefon.

Według BoyGeniusReport sklepy, które otrzymają kopie telefonów, dostaną tylko 200 sztuk, a potem nie będzie już więcej.

Androinica zauważa, że ​​„jeśli kolekcje z przeszłości Gwiezdne Wojny są jakąkolwiek wskazówką, prawdopodobnie zostaną wyprzedane w krótkim czasie (godziny, a nie dni)”.

AndroidandMe wspomina, że ​​pojawiły się wczesne plotki, że specjalna edycja Droid 2 R2-D2 „będzie dostępna tylko online, więc jeśli nie jest to całkowite odwrócenie, być może uda ci się zaoszczędzić sobie podróży i po prostu odebrać ją online o północy 30. ”.

Niestety, nie widziałem jeszcze żadnego wykazu telefonu dostępnego w Internecie, więc nie ufaj zbytnio tej radzie.

Zainteresowany telefonem? Sprawdź tutaj stronę startową/zwiastun urządzenia, aby pomóc Ci zdecydować, czy ten telefon jest dla Ciebie. Polecam zadzwonić do lokalnego sklepu Verizon i zapytać, czy znają najlepszy sposób na zdobycie jednego z urządzeń z limitowanej edycji.

Inne źródła: AndroidandMe, Androinica, BoyGeniusReport, Engadget, Phandroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like