Verizon i Google łączą siły, aby stworzyć tablet z Androidem

Wczoraj, dyrektor generalny Verizon Wireless, Lowell McAdam, powiedział, że współpracowali z Google przy tworzeniu tabletu, a następnie przyszło potwierdzenie od Bloomberga, że ​​Marquett Smith, rzecznik Verizon, wspomniał, że tablet będzie działał pod kontrolą systemu Android. Napisałem historię o zainteresowaniu Google produkcją „opartego na Androidzie rywala dla iPada Apple”. Z pewnością wydaje się, że to partnerstwo jest owocem ich pracy.

Pan McAdam powiedział o przyszłości Verizon Wireless w artykule z The Wall Street Journal:

„Jak myślimy, jaka jest następna wielka fala możliwości?” Pan McAdam powiedział w wywiadzie dla The Wall Street Journal. „Na przykład pracujemy razem nad tabletami. Przyglądamy się wszystkim, co Google ma w swoich archiwach, które moglibyśmy umieścić na tablecie, aby było to wspaniałe doświadczenie”.

Popularność iPada w AT&T mogła pobudzić Verizon do pragnienia części rynku tabletów, a dzięki ogromnej kolekcji książek Google na temat Google Editions, które wcześniej omawialiśmy tutaj, być może przyglądamy się tabletowi najlepiej nadającemu się do podbicia rynku. Po raz kolejny Google I/O będzie miejscem, w którym można szukać wiadomości na ten temat.

Inne źródła: AndroidandMe, Bloomberg, Phandroid

0 Shares:
You May Also Like