Verizon: Motorola Droid nie obsługuje tetheringu

Ten sam rzecznik Verizon twierdzi, że „Dzięki tetheringowi nie ma połączenia po stronie komputera, które pozwoliłoby ci połączyć urządzenie, więc odpowiedź brzmi, że opcja nie jest częścią tej aktualizacji”.

Engadget uważa, że ​​„Motorola i Verizon nie pomijają tej funkcji z powodu braku sprzętu, ale z powodu zbyt dużej ilości sprzętu – mianowicie Droid 2 i Droid X”.

AndroidGuys uważa, że ​​ta funkcja nie zostanie całkowicie powstrzymana od Droida:

W rzeczywistości Verizon chce zarabiać na możliwości korzystania z telefonu w pełnym zakresie. Dzięki wielopoziomowym planom danych, które przygotowują się do udostępnienia opinii publicznej, nie jest zaskakujące, gdy widzimy tego rodzaju ogłoszenie. Założę się, że wkrótce zobaczymy ogłoszenie mówiące, że można płacić co miesiąc za tego rodzaju funkcjonalność, co jest zbyt złe dla klientów Verizon, i zwiastun rzeczy, które pojawią się w Verizon.

Dla tych z was, którzy mają Droid lub kamień milowy, Android Central zauważa, że ​​aplikacje takie jak „pdaNet i inne opcje tetheringu dostępne na rynku właśnie stały się o wiele bardziej atrakcyjne dla właścicieli droidów”.

Inne źródła: AndroidGuys, Android Central, Engadget

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like