Verizon wprowadzi plany warstwowych danych w 2011 r.

Ramy czasowe od 4 do 6 miesięcy na zmianę planów transmisji danych są zgodne z planowanym wprowadzeniem sieci 4G/LTE Verizon do końca roku, co prawdopodobnie oznacza, że ​​plany LTE będą częścią nowego planu cenowego.

Phandroid komentuje, że „nie jest jasne, czy ceny warstwowe będą miały zastosowanie tylko do 4G, które również ma zostać uruchomione w tym samym czasie, czy też zostanie porzucone na całej tablicy również w przypadku 3G”.

Dokładne szczegóły dotyczące cen i struktury nowych planów nie są jeszcze znane, ale pan Seidenberg podobno wskazał, że „nowe plany danych Verizon Wireless, które prawdopodobnie zostaną wprowadzone w ciągu najbliższych czterech do sześciu miesięcy, będą się różnić od plany AT&T”, ale nie podał dalszych szczegółów.

Według artykułu z Wall Street Journal, pan Seidenberg powiedział, że Verizon nie zdecydował, czy podejmie podobne podejście do sposobu, w jaki AT&T ceni wykorzystanie danych przez swoich klientów.

Pytanie postawione ostatnim razem pozostaje bez odpowiedzi, które brzmi: czy Verizon pozwoli klientom już korzystającym z nieograniczonych planów transmisji danych na bycie „nadrzędnym” i nadal płaci tę samą stawkę, czy też klienci ci będą musieli wybrać inny plan transmisji danych po zakończeniu dwuletniej umowy na zewnątrz?

Inne źródła: BoyGeniusReport, Engadget, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like