Verizon wyda dwa telefony Motorola z Androidem w lipcu

The Wall Street Journal napisał dziś o Sanjayu Jha, współdyrektorze generalnym Motoroli, wspominając, że Motorola w czerwcu wprowadzi dwa nowe produkty Droid z Verizon Wireless. Dział smartfonów Motoroli rzuca teraz swoje zasoby na Androida, mając nadzieję, że dzięki wprowadzeniu urządzeń na rynek Verizon w lipcu tego roku mogą one przynieść zysk.

Engadget twierdzi, że Droid Shadow jest jednym z dwóch wydanych telefonów. AndroidandMe uważa, że ​​drugim urządzeniem będzie Motorola FlipOut, skierowana do młodszego odbiorcy. Jeśli jednak zagłębimy się w komentarz Lowella McAdama na temat nazwy Droid, FlipOut zostanie wyrzucony z listy dwóch. Oto, co powiedział:

“Jeśli [customers] pomyśl o Androidzie, to jest ogólne. Jeśli myślą o Droidach, będzie to najnowszy i najlepszy produkt w naszej sieci.

Droid Shadow jest prawie jednym z urządzeń. Jeśli chodzi o drugi telefon, który zostanie wydany w lipcu pod marką Droid, postawiłem pieniądze na urządzeniu przedstawionym w mojej historii tutaj, mimo że szczegóły/przecieki związane z urządzeniem są wciąż nieliczne.

Inne źródła: AndroidandMe, Engadget

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like