[Video] Sony Tablet S Rozpakowywanie i praktyczne

tablet s hands on video and pictures

Podczas targów IFA w Berlinie miałem okazję pobawić się nowymi tabletami Sony z Androidem i muszę przyznać, że podobało mi się to, co zobaczyłem. Chociaż oczywiste jest, że tablety Sony są bardziej nastawione na pasywnych konsumentów mediów (w przeciwieństwie do kierunku, w jakim Samsung obrał swoją najnowszą linię), moje ogólne wrażenie było takie, że urządzenia są bardzo dobre w tym, co robią: surfowaniu, odtwarzaniu muzyki i filmów oraz prowadzeniu standardowy asortyment aplikacji mobilnych. Jednak wiele innych blogów wydaje się być urażonych wysoką ceną. Trzeba przyznać, że za około 650 USD (479 EUR) Tablet S nie jest tani jak na tablet PC Tegra 2 o pojemności 16 GB.

Chociaż projekt jest nieco dziwny (tablet nie jest całkowicie płaski), ustawiony pod kątem ekran sprawiał, że pisanie na urządzeniu było bardzo wygodne, a także pozwalało kilku osobom oglądać film na urządzeniu demonstracyjnym, z którego korzystałem, bez konieczności walki o sport bezpośrednio w z przodu tabletu z systemem Android.

Geekanoidy wpadły w ręce jednego z nowych tabletów Sony i wyprodukowały już wysokiej jakości wideo z rozpakowywania. Mamy znak filmu!

0 Shares:
You May Also Like