[Video]Samsung Galaxy Note wyprzedza poprzednie testy

Samsung Galaxy Note, który po raz pierwszy pokazaliśmy przed ogłoszeniem na tegorocznych targach IFA, był ulubieńcem wielu osób na AndroidPIT, a zainteresowanie rozlewa się na wszystkie strony społeczności Androida. Po zakończeniu targów IFA, testerzy dostali w swoje ręce jeden z najnowszych telefonów Samsunga, a wyniki są imponujące. (Pełne wideo po skoku)

Witryna Geek TechBlog zdołała wsunąć Quadrant Standard na jedną z jednostek demonstracyjnych IFA 2011 skrzyżowania telefonu/tabletu i zanotować wynik testu porównawczego 3624 (dla trochę kontekstu… Engaget taktował Samsung Galaxy S II na poziomie 3,396) Nieźle jak na nowy tablet multimedialny, ale także to, czego można oczekiwać od urządzenia Samsung z dwurdzeniowymi procesorami 1,4 GHz.

Ci, którzy nie mogą się doczekać dostępu do najnowszej witryny Samsunga, mogą jednak na nią poczekać. Najnowsze plotki wskazują na premierę pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku. Jednak kiedy rozmawiałem z jednym z koreańskich szefów ds. rozwoju, zapewnił mnie, że Galaxy Note będzie gotowy na wydanie w czwartym kwartale tego roku. Ma nadzieję, że Samsung dotrzyma tej obietnicy.

Grecki film porównawczy:

0 Shares:
You May Also Like