Viewsonic ViewPad 7 Praktyczny

Mogłoby się wydawać, że AndroidPIT na tegorocznych targach IFA skupiał się wyłącznie na tabletach Andorid, ale informuję, że ten pokaz był rokiem tabletu. Szczerze mówiąc, chciałbym omówić coś, co nie jest związane z tabletami, ale wydaje się, że to jedyne rzeczy związane z urządzeniami z Androidem, które są tutaj prezentowane. Przedstawiam teraz recenzję Viewsonic ViewPad 7, urządzenia, które wygląda cholernie podobnie do tabletu Camangi FM600, o którym mówiliśmy wcześniej.

Camangi FM600 i Viewsonic ViewPad 7 wydają się być dokładnie tym samym urządzeniem, ale różnią się tym, że ViewPad 7 ma Android 2.2 i logo Viewsonic z tyłu, podczas gdy Camangi FM600 ma Androida 2.1 (ale będzie dostarczany z Androidem 2.2) i nie wydaje się, że na urządzeniu nie ma żadnej marki.

Zapytamy Camangi, kto buduje te urządzenia, ponieważ Viewsonic nie wiedział, kto buduje ich urządzenie. Możemy widzieć to urządzenie pod trzecią, a może czwartą nazwą.

Jeśli chodzi o specyfikację z Viewpada 7, to patrzymy na 7″ wyświetlacz 800 x 480 i procesor Qualcomm MSM7227 600 MHz. Urządzenie akceptuje karty SIM i microSD. Viewpad 7 był zdecydowanie szybszy i bardziej responsywny niż Camangi FM600, i może to być spowodowane Androidem 2.2, ale trudno powiedzieć na pewno.

Viewpad 7 ma kamerę 3MP z tyłu urządzenia, a także gniazdo microUSB i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Tablet posiada łączność z GSM lub UMTS. Koszt Viewpad 7 wyniesie 399 euro i powinien zostać wydany w październiku.

0 Shares:
You May Also Like