WhatsApp testuje dwie potrzebne funkcje, reakcje na wiadomości na pulpicie i linki do połączeń na Androidzie

WhatsApp testuje kilka nowych interesujących funkcji. WABetaInfo poinformowało, że WhatsApp wypuszcza nową wersję desktopową 2.2207.1. Wcześniej, w ostatniej wersji WhatsApp, stwierdzono, że firma eksperymentuje z funkcją reakcji na wiadomości, ale w tej nowej aktualizacji funkcja wydaje się być w pełni gotowa.

Prawie każda inna platforma do przesyłania wiadomości wprowadziła reakcje na wiadomości, ale pozostało tylko WhatsApp. Teraz, dzięki funkcji reakcji na wiadomości WhatsApp, każdy może reagować na wysyłane lub odbierane wiadomości, a nawet wyświetlać listę osób, które zareagowały na wiadomości w rozmowie na komputerze.

Z innych wiadomości, WhatsApp testuje kolejną funkcję w swojej wersji 2.22.6.5. WhatsApp testuje obecnie nową funkcję, która umożliwi użytkownikom tworzenie łączy do udziału w rozmowach WhatsApp w przyszłej wersji. W poprzednich wersjach WhatsApp wprowadził funkcję połączeń głosowych, a teraz zmodernizował funkcję połączeń. Odkąd WhatsApp uruchomił funkcję połączeń telefonicznych, do tej pory wykonano wiele aktualizacji i improwizacji w funkcji połączeń głosowych i połączeń wideo. Ostatnio WhatsApp zaktualizował usługę rozmów wideo, w której użytkownicy mogą dołączać do rozmów grupowych między rozmowami. W dzisiejszej aktualizacji dodatkowe linki do połączeń zostaną udostępnione użytkownikom prędzej czy później, ponieważ nadal jest w wersji beta WhatsApp na Androida.

Jeśli chodzi o koncepcję połączeń wywoławczych, będzie to działać tak samo, jak wywołania Zoom. Podobnie jak w przypadku połączeń Zoom, link jest tworzony i dystrybuowany wśród uczestników w podobny sposób, będzie link do rozmowy grupowej WhatsApp. Korzystając z łącza do połączenia, członkowie grupy mogą dołączyć do połączenia grupowego, nawet jeśli się ono rozpoczęło.

WhatsApp umożliwi użytkownikom utworzenie linku, który następnie będzie mógł zostać wysłany do kontaktów, nawet tych, których nie ma na liście kontaktów. Nie ma się czym martwić, ponieważ połączenia będą zabezpieczone, ponieważ są one dostępne w WhatsApp, w przeciwieństwie do Messenger Rooms, w których nie ma żadnych ograniczeń i każdy może dołączyć do pokoju i uzyskać dostęp do dyskusji, nie ma znaczenia, czy ma konto na Facebooku, czy nie. Ale w rozmowach grupowych WhatsApp konto WhatsApp jest obowiązkowe, aby dołączyć do rozmowy.

Zarówno linki do połączeń, jak i funkcja reakcji na wiadomości są nadal w toku i miejmy nadzieję, że zostaną wydane w nadchodzącej wersji WhatsApp.

Czytaj dalej: WhatsApp wymyśla ekscytującą aktualizację pulpitu, która pozwoli użytkownikom reagować na SMS-y, a także korzystać z nowego paska kontaktowego na Androidzie

0 Shares:
You May Also Like