Wiceprezes Google opowiada o Androidzie Froyo

Wiceprezes Google ds. inżynierii, Andy Rubin, rozmawiał z The New York Times o sprawach związanych z Androidem, takich jak następna wersja Androida: Froyo. Obiecał również pełne wsparcie dla Adobe Flash we Froyo. Wyraził także wiarę w to, że Android przewyższa sprzedaż smartfonów Apple i RIM.

W artykule Rubin wyraził przekonanie, że posiadanie wielu producentów OEM produkujących wiele telefonów pozwoli telefonom z Androidem prześcignąć liderów rynku. Przypisał również sukces Androida, który był „otwarty dla wielu producentów korzystających z wielu różnych architektur”.

Jeśli chodzi o Adobe Flash 10.1, artykuł mówi dalej, że „obiecał również, że pełne wsparcie dla standardu Adobe Flash pojawi się w następnej wersji Androida, o nazwie kodowej Froyo, dla mrożonego jogurtu…”

Ci z was, którzy martwią się fragmentacją wersji systemu Android, Phandroid dodał to:

Jeśli chodzi o przyszłość Androida i jego rozdrobnienie, Rubin porównał ten proces z rynkiem komputerów stacjonarnych, mówiąc, że jest to tylko część cyklu życia urządzeń, które w końcu stają się przestarzałe, a wiele urządzeń na rynku nieustannie przesuwa górne granice tego, co OS może zrobić.

Tak więc wiemy na pewno, że Froyo to kolejna wersja i wiemy, że Froyo będzie wspierać Flash. Czy to oznacza, że ​​przyjdzie razem z nim? Kto wie…

Inne źródła: Phandroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like
Read More
Domyślnie macOS ogranicza otwieranie aplikacji niezarejestrowanych w Mac App Store. Aplikacje z Mac App Store posiadają certyfikat Apple…